Preparat do hydrofobizacji granitu łupanego TopMeister Stein 5 l

Ocena:
100% of 100
Cena netto: 88,50 zł (17,70 zł / 1 l)
Cena brutto: 108,86 zł (21,77 zł / 1 l) w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki

Obecna cena jest najniższą (od 30 dni).

Zapytaj o produkt

W magazynie: 3 szt.

Kod produktu: TMN-0018

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
  Kanister
 • Zawartość:
  5 l
 • Opakowanie zbiorcze:
  Karton
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Profesjonalny preparat do hydrofobizacji granitu łupanego

 • skutecznie chroni przed zabrudzeniami
 • ułatwia czyszczenie powierzchni
 • zabezpiecza przed porastaniem mchem
Preparat do hydrofobizacji granitu łupanego TopMeister Stein 5 l

Zastosowanie

Skuteczne zabezpieczanie granitu.
Impregnat do granitu TopMeister Stein jest nowej generacji profesjonalnym impregnatem, przeznaczonym do zabezpieczania i hydrofobizacji granitu łupanego. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom i nanocząsteczkom impregnat tworzy na powierzchni powłokę ochronną oraz wnika w materiał do kilkunastu milimetrów. Tak zabezpieczona powierzchnia granitu jest skutecznie chroniona przed wnikaniem wody wraz z zanieczyszczeniami dzięki czemu zachowuje świeży wygląd. Więcej o zabezpiaczaniu granitu możecie przeczytać na naszym blogu.

SPOSÓB UŻYCIA:

Powierzchnia przeznaczona do impregnacji powinna być czysta i sucha. Należy usunąć wszelkiego typu zabrudzenia (glony, mchy, a także plamy po różnego rodzaju płynach, itp.). Elementy i powierzchnie, które nie będą impregnowane, a są w bezpośrednim sąsiedztwie powinny zostać zabezpieczone np. folią ochronną. UWAGA! Należy nanieść nieznaczną ilość impregnatu tak, aby nie tworzyły się "kałuże". Nie stosować na powierzchnie zabezpieczone preparatami o innym składzie.  Impregnat nanosić bez rozcieńczania zraszaczem ogrodowym. Można również wykorzystać wałek lub pędzel do nakładania lub zanurzać przedmioty w preparacie. Po aplikacji zostawić do wyschnięcia. Chronić przed opadami atmosferycznymi przez okres ok. 6 h. Nie stosować podczas deszczu oraz silnego wiatru. Stosować w temperaturach 5-25 C.

WYDAJNOŚĆ:

wydajność

do 7-15 m2/l

Właściwości

Należy stosować podstawowe zasady BHP. Produkt powinien być trzymany szczelnie zamknięty w miejscu niedostępnym dla dzieci i z dala od zwierząt. Należy unikać kontaktu preparatu ze skórą i oczami. Przed użyciem zaleca się zapoznanie z kartą charakterystyki preparatu. Przechowywać w zakresie temperatur 5-30 C.

SKAŁD: związki krzemoorganiczne <8%, wodorotlenek potasu <0,5%, woda

 

Dodaj nową opinię

Review are only issued by customers who have purchased product

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Administratorem Danych Osobowych jest distripark.com sp. z o.o. ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny.

Dane osobowe będą przetwarzane w celu zwrotnego kontaktu – przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na pytanie lub podjęcia tych działań – podstawą przetwarzania jest realizacja prawnie uzasadnionych interesów Administratora (art. 6. ust. 1 lit. f RODO) lub podjęcie działań na żądanie Klienta, zmierzających do zawarcia umowy (art. 6. ust. 1 lit. b RODO).

Szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się na stronie internetowej Administratora w zakładce Ochrona Danych Osobowych.

Back to top