Soda oczyszczona spożywcza, bez antyzbrylacza E 500 (ii) 300 kg

Ocena:
100% of 100
Cena netto: 527,64 zł
Cena brutto: 649,00 zł w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Zapytaj o produkt

W magazynie: 1 szt.

Kod produktu: SO-0008

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
  Worek
 • Zawartość:
 • Opakowanie zbiorcze:
  Półpaleta 12 worków, paleta 40 worków
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Soda oczyszczona spożywcza, bez antyzbrylacza E 500 (ii) 300 kg - inaczej wodorowęglan sodu jest środkiem pomocniczym, dodawanym do żywności oznaczony symbolem [E 500 (ii)]. Występuje w postaci białego krystalicznego proszku. Znajduje zastosowanie w wielu branżach przemysłu spożywczego, lecznictwie oraz jako ekologiczny środek czyszczący w gospodarstwach domowych (jest składnikiem proszku do pieczenia, tabletek w leczeniu nadkwasoty żołądkowej). Znajduje również zastosowanie w gaśnicach pianowych (jako środek spieniający).

Soda oczyszczona spożywcza, bez antyzbrylacza E 500 (ii) 300 kg

Zastosowanie

Soda oczyszczona spożywcza, E 500 (ii) wodorowęglan sodu występuje w postaci białego krystalicznego proszku. Jako dodatek do żywności posiada właściwości spulchniające poprzez uwalnianie gazu (dwutlenku węgla) zwiększa objętość ciasta; jako regulator kwasowości zmienia lub kontroluje kwasowość lub zasadowość środka spożywczego; jako nośnik w enzymach spożywczych i składnikach odżywczych. Soda oczyszczona znajduje również zastosowanie w gospodarstwach domowych jako uniwersalny środek czyszczący. Jest ekologicznym produktem, polecanym przez alergików. Jako suchy proszek, pasta czy roztwór to doskonały środek do utrzymania czystości w  kuchni (czyszczenie kuchenki gazowej, kuchenki mikrofalowej, usuwanie spalenizny z garnków, usuwanie osadu z kawy i herbaty, usuwanie zapachów z lodówki, czyszczenia zastawy stołowej z osadów) również łazienki (czyszczenie kafelek oraz fug, czyszczenie kabiny prysznicowej) oraz czyszczenie sreber, armatury, odświeżanie dywanów i wycieraczek. Również do usuwania nieprzyjemnych zapachów z butów, dywaników oraz do udrożniania rur, odpływu w zlewie, umywalce czy wannie.

Właściwości

Soda oczyszczona spożywcza, E 500 (ii)

 • Postać: proszek, drobne kryształy
 • Zawartoś składnika NaHCO3 : min. 99,0 %
 • Nr CAS: 144-55-8
 • Opakowanie jednostkowe: worek 25 kg
 • Substancja higroskopijna, chronić przed zawilgoceniem

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Polecane produkty

Soda oczyszczona spożywcza, bez antyzbrylacza E 500 (ii) 1000 kg

Cena netto: 1 504,55 zł
Cena brutto: 1 850,60 zł

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top