Superplastyfikator Rocrete SP

Cena netto: od 225,20 zł od 225,20 zł
Cena brutto: od 277,00 zł od 277,00 zł w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Rabat 18.7%
Zapytaj o dostępność
Produkt wyprzedany
Kod produktu: RO-K-0012

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Superplastyfikator Rocrete SP jest związkiem powierzchniowo-czynnym będącym solą sodową polikondensatu kwasów naftalenowych z formaldehydem. Głównym zastosowaniem Rocrete SP jest tworzenie dyspersji woskowych o pożądanych właściwościach fizykochemicznych (lepkości, stabilności w czasie, wielkości cząstek zdyspergowanych). Jednak może być on również stosowany w innego rodzaju układach koloidalnych lub trwałych zawiesinach wodnych.

Superplastyfikator Rocrete SP dostępny jest w opakowaniach:

Produkt na zamówienie, czas realizacji 80 dni roboczych licząc od daty potwierdzenia zamówienia. Minimalna ilość zamówienia 12 ton.


Superplastyfikator Rocrete SP

Zastosowanie

Rocrete SP oferowany jest w postaci proszku barwy beżowej z bardzo niską zawartością wody oraz niską gęstością nasypową. Przekłada się to na oszczędności w kosztach transportu i magazynowania produktu. Technologia produkcji Rocrete SP pozwala otrzymać produkt zawierający śladowe ilości wolnego formaldehydu i wolnego naftalenu. Dzięki temu nie posiada on klasyfikacji środowiskowej oraz nie wpływa na zawartość wolnych węglowodorów aromatycznych w wyrobach, do produkcji których jest używany.
Rocrete SP jest związkiem dyspergującym zbudowanym z hydrofobowego łańcucha organicznego i hydrofilowej nieorganicznej grupy sulfonowej. Dzięki swej budowie może adsorbować się na cząstkach ciał stałych, tworząc na nich warstwę jednoimiennych ładunków elektrycznych (grupy sulfonowe). Ich wzajemne odpychanie się powoduje rozpad aglomeratów tych cząstek. Umożliwia to wytworzenie układów najczęściej koloidalnych oraz nieulegających koagulacji zawiesin ciał stałych w ciągłej fazie ciekłej (woda). Rocrete SP powoduje utworzenie stabilnej w czasie dyspersji, uniemożliwiając ponowną agregację cząstek. Stabilność dyspersji wyraża się również poprzez stałą w czasie lepkość dynamiczną układu. Z uwagi na skomplikowanie procesu, jakim jest tworzenie dyspersji, a także na różnorodność charakterystycznych dla nich parametrów zaleca się testowanie produktu w warunkach laboratoryjnych

Rocrete SP jest bardzo dobrym dyspergatorem w układach wodnych. Jego dużą zaletą jest forma proszkowa, która ma wpływ na obniżenie kosztów transportu nawet na znaczne odległości.


Właściwości i zastosowania
• pozwala uzyskać stabilne w czasie dyspersje o pożądanych właściwościach fizykochemicznych;
• pozwala uzyskać bardzo niskie stężenie koagulatów cząstek zdyspergowanych;
• charakteryzuje się niskim stężeniem wolnego formaldehydu i naftalenu;
• bardzo niska zawartość wilgoci oraz niska gęstość nasypowa pozwalają obniżyć koszty transportu i magazynowania;
• przeznaczony gównie jako środek dyspergujący do produkcji dyspersji woskowych;

Właściwości

Nazwa chemiczna: Polimer soli sodowej kwasu naftalenosulfonowego z formaldehydem
Numer CAS: 9084-06-4
Numer WE: Polimer
Stan skupienia: Ciało stałe. [Proszek]
Barwa: Jasnobrązowy
Zapach: Charakterystyczny. [Łagodny]
pH: 7,5 - 10,5 [ 5% roztwór wodny]
Rozpuszczalność: Rozpuszczalny w następujących materiałach: zimnej wodzie, gorąca woda i metanol.

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top