Kwas Izoaskorbinowy E315

Cena netto: od 5 900,87 zł od 5 900,87 zł
Cena brutto: od 7 258,07 zł od 7 258,07 zł w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Rabat 18.7%
Zapytaj o dostępność
Produkt wyprzedany
Kod produktu: FLN-K-0003

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Kwas Izoaskorbinowy E315 – jest to syntetycznie otrzymywana odmiana kwasu L-askorbinowego (witaminy C). Jest stosowany jako przeciwutleniacz i stabilizator barwy w przemyśle mięsnym oraz rybnym. Jest dodatkiem do żywności o numerze E315. Wykorzystywany jest również w procesie peklowania produktów mięsnych i garmażeryjnych. W produkcji soków, wina stosowany jest do utrzymania ich klarowności w trakcie przechowywania.

W przypadku zainteresowania mniejszą ilością bardzo prosimy o zgłoszenie po przez formularz kontaktowy.

Zastosowanie

Kwas Izoaskorbinowy E315 – syntetyczna odmiana witaminy C występująca również pod nazwą kwas erytorbowy. Stosowany jest w przemyśle owocowo-warzywnym jako ochrona przed enzymatycznym brązowieniem przetwarzanych owoców, warzyw przy produkcji soków. Wykorzystywany jest do utrwalania naturalnej barwy mięsa oraz przetworów mięsnych. Dzięki dodatkowi kwasu izoaskorbinowego proces peklowania wyrobów mięsnych jest szybszy. Dodatek azotynu dzięki temu jest mniejszy. W procesach przetwarzania żywności jest wykorzystywany do wzmocnienia trwałości tłuszczów w produktach zbożowych. Utrwala zapach w napojach, konserwach i mrożonkach. Stosowany jest jako przeciwutleniacz w przetworach rybnych, nadzieniach. Jest stosowany jako czynnik zmniejszający korozję opakowań metalowych.

Właściwości

Wygląd zewnętrzny: biały lub lekko żółty proszek (ciemnieje pod wpływem światła)

Zawartość głównego składnika: 100 %

Wzór: C6H8O6

Masa molwa: 176,13 g/mol

Metale ciężkie: max. 10 ppm

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Polecane produkty

Kwas Izoaskorbinowy E315 półpaleta 300 kg

Cena netto: 5 900,87 zł
Cena brutto: 7 258,07 zł

Kwas Izoaskorbinowy E315 paleta 1000 kg

Cena netto: 19 169,49 zł
Cena brutto: 23 578,47 zł

Kwas Izoaskorbinowy E315 24 000 kg

Cena netto: 440 064,76 zł
Cena brutto: 541 279,65 zł

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top