Sól drogowa - chlorek sodu 1000 kg

Ocena:
99% of 100
Cena netto: 1 149,00 zł (1,15 zł / 1 kg)
Cena brutto: 1 413,27 zł (1,41 zł / 1 kg) w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Zapytaj o produkt

W magazynie: 37 szt.

Kod produktu: KOS-00010

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
  1000 kg
 • Opakowanie zbiorcze:
  Paleta 40 worków
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Sól drogowa - chlorek sodu 1000 kg sól kamienna to najpopularniejsza metoda walki z oblodzonymi ścieżkami, chodnikami, placami oraz jezdnią. Pakowana jest na palecie 40 szt w worki po 25 kg. Nasza sól jest wydobywana w Polskich kopalniach, zawiera antyzbrylacz czyli techniczny żelazocyjanek potasu. Zapraszamy do składania zamówień.

Uwaga: W okresie zimowym czas realizacji zamówienia minimum 5 dni roboczych.

Sól drogowa - chlorek sodu 1000 kg

Zastosowanie

Zastosowanie:

Sól drogowa wykorzystywana jest w okresie zimowym do walki z zaśnieżonymi oraz oblodzonymi drogami. Głównym składnikiem soli drogowej jest chlorek sodu (NaCl) minimum 95% zawartości. Nie jest to niebezpieczna substancja. Sól drogową można stosować do usuwania oblodzenia i śniegu lub zapobiegawczo aby chronić teren przed oblodzeniem i nagromadzeniem większej ilości śniegu Jeżeli zależy Ci na tym aby mieć doskonale utrzymaną posesję w długie zimowe dni. Kup naszą sól drogową. Doskonale nadaje się ona do utrzymania drożności: chodników, ciągów komunikacyjnych, dróg, parkingów, placów. Nasza sól drogowa z antyzbrylaczem doskonale radzi sobie z lodem nawet do - 5 stopni. Pamiętaj aby dbać o do aby otoczenie Twojej posesji było odśnieżone i odlodzone. Utrzymanie w zimie posesji odśnieżonej o odlodzonej zapewnia użytkownikom posesji bezpieczeństwo. Nie dbanie o odlodzenie i odśnieżenie posesji zwiększa prawdopodobieństwo odniesienia różnych obrażeń złamań czy skręceń. Dbaj o bezpieczeństwo. Kup naszą sól drogową.

Sposób użycia:

Sól drogowa jest już przygotowanym produktem do użycia. Normalne zużycie soli drogowej powinno wynosić ok. 18,3 kg na 100 m2 tym samym do odlodzenia 1 m2 potrzebujemy ok. 0,183 kg. Jednak przy większej ilości opadów śnieżnych jej zużycie może wynosić nawet 0,250 kg/m2.

Termin realizacji: minimum 5 dni roboczych

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Administratorem Danych Osobowych jest distripark.com sp. z o.o. ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny.

Dane osobowe będą przetwarzane w celu zwrotnego kontaktu – przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na pytanie lub podjęcia tych działań – podstawą przetwarzania jest realizacja prawnie uzasadnionych interesów Administratora (art. 6. ust. 1 lit. f RODO) lub podjęcie działań na żądanie Klienta, zmierzających do zawarcia umowy (art. 6. ust. 1 lit. b RODO).

Szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się na stronie internetowej Administratora w zakładce Ochrona Danych Osobowych.

Back to top