Czujnik czadu KIDDE 7DCO

Cena netto: 106,50 zł
Cena brutto: 131,00 zł w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Zapytaj o produkt

W magazynie: 10 szt.

Kod produktu: CZU-0012

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

KIDDE 7DCO to nowoczesny czujnik czadu z wbudowanym wyświetlaczem. Może on działać nieprzerwanie nawet 10 lat. Czujnik czadu to urządzenie które w domu powinien mieć każdy z uwagi na własne bezpieczeństwo.

Czujnik czadu KIDDE 7DCO

Zastosowanie

Czujnik czadu KIDDE 7DCO to urządzenie które powinna posiadać każda osoba dbająca o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich, przeznaczone zarówno do użytku domowego jak i w łodziach czy kamperach. Zastosowano w nim czujnik elektrochemiczny nowej generacji który jest nie tylko precyzyjniejszy niż starsze wersje i wykonuje pomiary co sekundę, ale również gwarantuje nam pracę przez okres 10 lat, dzięki czemu zapewnia nam większe bezpieczeństwo. Oprócz tego urządzenie wyposażone jest w wyświetlacz, który wskazuje aktualną wartość czadu. Można go umieścić zarówno na suficie jak i postawić np. na szafce nocnej dzięki jego konstrukcji.

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top