Dozownik do papieru toaletowego 90069 INCLUSIVE S biały

Cena netto: 71,30 zł
Cena brutto: 87,70 zł w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Zapytaj o produkt

W magazynie: 15 szt.

Kod produktu: KAT-0019

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Dozownik do papieru toaletowego 90069 INCLUSIVE S biały - nowoczesny dozownik do piepieru toaletowego, w kolorze białym. Doskonale sprawdzi się w miejscach o niskiej oraz wysokiej częstotliwości użytkowania. Kompatybilny z rolkami typu Gigant S.

Dozownik do papieru toaletowego 90069 INCLUSIVE S biały

Zastosowanie

Dozownik do papieru toaletowego Katrin - produkt z linii Katrin Inclusive, doskonale sprawdzi się w miejscach takich jak biura, szkoły, instytucje, restauracje, pracownie. Dozownik otwierany jest za pomocą kluczyka lub bez. Dozownik został tak zaprojektowany, że rolka papieru toaletowego zostanie zużyta do końca. Listki papieru mogą się odrywać z każdej strony pod różnym kątem.

Właściwości

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Produkty, które również mogą Cię zainteresować

Dozownik do mydła w płynie Katrin Inclusive 90229 biały 1 l

Cena netto: 66,50 zł
Cena brutto: 81,80 zł

Dozownik do mydła 500 ml Katrin Inclusive biały 90205

Cena netto: 45,90 zł
Cena brutto: 56,46 zł

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top