Balsam do ust o zapachu melona

Cena netto: 13,01 zł (1 626,25 zł / 1 kg)
Cena brutto: 16,00 zł (1 626,25 zł / 1 kg) w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Zapytaj o produkt

W magazynie: 3 szt.

Kod produktu: DAW-0053

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
  8 g
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Reakce:
 • Kolor:
 • Zapach:
  Melon

O produkcie

Balsam do ust o zapachu melona to naturalny produkt do pielęgnacji ust. Doskonale nawilża i odżywia usta. Może być stosowany osobno lub jako podkład pod szminkę. Zalecany po zastosowaniu cukrowego peelingu do ust. 

Balsam do ust o zapachu melona

Zastosowanie

Balsam do ust o zapachu melona oparty jest jedynie  na naturalnych składnikach. 

Zapewnia im ochronę w niekorzystnych warunkach pogodowych jak słońce, mróz i wiatr. Doskonale sprawdza się jako podkład pod pomadkę kolorującą. Idealne połączenie wosku pszczelego z masłem shea i witaminą E intensywnie nawilża, odżywia i zmiękcza suche, bolesne, spierzchnięte usta.

Balsam pozostawia na ustach kuszący zapach melona. Doskonale komponuje się z cukrowym peelingiem do ust.

Właściwości

Sposób użycia: stosować na usta tak często jak będzie to konieczne jako samodzielny balsam lub jako bazę pod pomadkę kolorującą.

Składniki: masło shea, wosk pszczeli, palmitynian dextranu, maleinian diethylohexylu, witamina C, witamina E, aromat z owoców melona, trimelitan tridecylu, cytrynian triizostearylu

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Polecane produkty

Zaawansowane serum do twarzy z kwasem hialuronowym

Cena netto: 89,43 zł (4 471,50 zł / 1 l)
Cena brutto: 110,00 zł (4 471,50 zł / 1 l) w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top