Czujnik dymu KIDDE I9060EU

Cena netto: 47,97 zł
Cena brutto: 59,00 zł w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Zapytaj o produkt

W magazynie: 10 szt.

Kod produktu: CZU-0007

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Czujnik I9060EU to urządzenie monitorujące przestrzeń pod względem istnienia zagrożenia ze strony dymu i ognia. Czujnik dymu to urządzenie które w domu powinien mieć każdy z uwagi na własne bezpieczeństwo. Wykrycie zagrożenia uruchamia alarm akustyczny o sile 85dB oraz optyczny w postaci czerwonej diody LED.
Czujnik dymu KIDDE I9060EU

Zastosowanie

Czujnik dymu I9060EU to urządzenie wykrywające obecność dymu i ognia, które powinien posiadać każdy właściciel swoich czterech kątów ze względu na bezpieczeństwo. Detektor jest bardzo łatwy w poprawnej instalacji dzięki systemowi uniemożliwiającemu podłączenie bez poprawnie włożonych baterii. Posiada również blokadę zabezpieczającą przed przypadkowym jego usunięciem.
Czujnik posiada przycisk TEST dzięki któremu w łatwy sposób możemy sprawdzić jego działanie oraz zainstalowaną funkcję HUSHTM pozwalającą na wyłączenie przypadkowo włączonego alarmu. Wykrycie zagrożenia uruchamia alarm akustyczny o sile 85dB oraz optyczny w postaci czerwonej diody LED.

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top