Żel do czyszczenia toalet Flo WC

Cena netto: od 2 573,17 zł od 2 573,17 zł
Cena brutto: od 3 165,00 zł od 3 165,00 zł w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Rabat 18.7%
Zapytaj o dostępność
Produkt dostępny
Kod produktu: FL-K-0021

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Flo żel do WC to żel do czyszczenia toalet. Zapewnia idealną czystość i świeżość w Twojej toalecie. Skutecznie czyści i wybiela powierzchnie sanitarne. Gęsta konsystencja ułatwia precyzyjne dozowanie żelu w miejscu zanieczyszczenia.

Zastosowanie

Flo żel do WC utrzymuje się na czyszczonej powierzchni i pozostawia świeży zapach czystości. Skutecznie dociera do trudno dostępnych miejsc.

Zalety żelu:

 • Perfekcyjna czystość każdego dnia
 • Skutecznie czyści I wybiela
 • Świeży zapach czystości

Właściwości

Składniki: < 5 % związki wybielające na bazie chloru, < 5 % niejonowe środki powierzchniowo czynne, < 5 % anionowe środki powierzchniowo czynne, < 5 % fosfoniany. Zawiera również: kompozycję zapachową.

Sposób użycia: rozprowadzić żel równomiernie pod górną krawędzią muszli (można pozostawić na 5-10 minut) następnie spłukać wodą.

Okres trwałości: 12 miesięcy od daty produkcji podanej na opakowaniu.

Zalecenia: w przypadku wylania się płynu na powierzchnię natychmiast zmyć wodą. Stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Przechowywać w temp. 5-30 ◦C. w pozycji pionowej.

Nie stosować: 

 • do czyszczenia aluminium i powierzchni metalowych
 • Uwaga ! Nie stosować razem z innymi produktami. Może wydzielać niebezpieczne gazy (chlor). 

Środki ostrożności

Zawiera:  wodorotlenek sodu, podchloryn sodu

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia:
H 314 Powoduje poważne oparzenia skóry oraz uszkodzenia oczu. 
H 400 Działa bardzo toksycznie na organizmy wodne.

Zwroty wskazujące środki ostrożności:
W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Przed użyciem przeczytać etykietę. Nie wdychać gazu. Stosować rękawice ochronne/ochronę oczu/ ochronę twarzy. Unikać uwolnienia do środowiska. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: Wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ (lub włosami): Natychmiast zdjąć całą zanieczyszczoną odzież. Spłukać skórę pod strumieniem wody [lub prysznicem]. Wyprać zanieczyszczoną odzież przed ponownym użyciem. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO DRÓG ODDECHOWYCH: Wyprowadzić lub wynieść poszkodowanego na świeże powietrze i zapewnić mu warunki do swobodnego oddychania. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Zebrać wyciek. Przechowywać pod zamknięciem. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednich miejsc zgodnych z obowiązującymi przepisami.

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top