Krem do rąk o zapachu morwy

Cena netto: 13,01 zł (325,25 zł / 1 kg)
Cena brutto: 16,00 zł (325,25 zł / 1 kg) w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Zapytaj o dostępność

W magazynie: 0 szt.

Kod produktu: DAW-0059

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
  40 g
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Krem do rąk o zapachu morwy to naturalny produkt przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry rak, nawet skóry delikatnej. 

 

Krem do rąk o zapachu morwy

Zastosowanie

Krem do rąk o zapachu morwy przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji skóry dłoni. Odżywia i wygładza spierzchnięte dłonie, zmiękcza skórę rąk. Przeznaczony jest do regularnego stosowania w ciągu dnia dla utrzymania skóry dłoni w dobrej kondycji.

Krem do rąk nie zawiera w swoim składzie silikonów, parabenów, alkoholi i olejów mineralnych. Może być stosowany przez alergików. 

Właściwości

Sposób użycia: Nałożyć na suche, czyste dłonie niewielką ilość kremu i wmasować do wchłonięcia. Stosować tak często jak wymaga tego skóra.

Składniki: woda, kopolimer kwasu akrylowego, masło shea, triglicerydy C10-18, wosk biały, Ceteareth-20, olej kokosowy, olej z awokado,  olej Jojoba, D-Panhenol, gliceryna, stearynian glicerolu, keratyna, palmitynian izopropylu, Methyl Gluceth-10, Parfum, PEG-100, fenoksyetanol, Plysorbate 60, wodorotlenek potasu, glikol propylenowy, Sodium PCA, stearynian sorbitanu, witamina E, chloropenazyna

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Polecane produkty

Zaawansowane serum do twarzy z kwasem hialuronowym

Cena netto: 89,43 zł (4 471,50 zł / 1 l)
Cena brutto: 110,00 zł (4 471,50 zł / 1 l) w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top