Kremowy scrub do ciała z ryżem jaśminowym

Cena netto: 44,72 zł (223,60 zł / 1 kg)
Cena brutto: 55,00 zł (223,60 zł / 1 kg) w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Zapytaj o produkt

W magazynie: 2 szt.

Kod produktu: DAW-0013

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
  200 g
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Reakce:
 • Kolor:
 • Zapach:
  Jaśminowy

O produkcie

Kremowy scrub do ciała zawierający sproszkowany ryż jaśminowy delikatnie złuszcza martwy naskórek, pozostawiając aksamitnie gładką skórę. Polecany do każdego typu skóry. 

Kremowy scrub do ciała z ryżem jaśminowym

Zastosowanie

Kremowy scrub do ciała Ryż jaśminowy delikatnie złuszcza martwy naskórek, usprawnia mikrokrążenie i poprawia koloryt. Olej kokosowy i kremowa formuła kosmetyku sprawia, że skóra pozostaje odżywiona, nawilżona i wypielęgnowana bez uczucia tłustego filmu. Elementem ścierającym jest  sproszkowany ryż jaśminowy, a całość charakteryzuje się subtelnym zapachem  mleczka ryżowego.

Regularne wykonywanie peelingu ciała pomaga zachować gładką i miękką skórę, poprawia ukrwienie naskórka oraz zapobiega jego rogowaceniu.

Właściwości

Sposób użycia: niewielką ilość kosmetyku nanieść na wilgotną skórę i delikatnie masować skórę przez ok. 3 min. Następnie spłukać wodą pozostawiając skórę natłuszczoną i nawilżoną. Omijać okolice oczu i twarzy.

Składniki: woda, olej mineralny, płatki ryżu jaśminowego, sproszkowane migdały, olej jojoba, witamina C, witamina E

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top