Mega pakiet startowy FLO

Cena netto: 1 947,46 zł 1 797,85 zł
Cena brutto: 2 395,38 zł 2 211,35 zł w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Rabat 7.7%
Zapytaj o produkt

W magazynie: 10 szt.

Kod produktu: FL-0030

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Mega pakiet startowy FLO – to propozycja dla sklepów, które chcą rozpocząć handel chemią gospodarczą marki FLO a jednocześnie zoptymalizować koszty dostawy zamówionych produktów. Ilość wysokiej jakości produktów w przystępnych cenach w zestawie została dobrana na podstawie doświadczeń w dużych sklepach. Mega pakiet startowy to dokładnie tyle by nie musieć martwić się zamówieniami zbyt często a jednocześnie mieć pewność, że wszystkie produkty oferty FLO są na półkach.

Promocja

Zastosowanie

Mega Pakiet FLO – to oferta dla kupca, który ma powierzchnię magazynową do przechowywania produktów lub więcej niż przeciętnie miejsca na pólkach by wyeksponować produkty. Duża ilość produktów to racjonalny rozkład ceny zbiorczej transportu na poszczególne produkty. Zapewnia to maksymalizację zysku, wymaga jednak zainwestowania jednorazowo większej kwoty. Bez obaw jednak produkty FLO to niemiecka jakość chemii gospodarczej w przystępnych cenach. Klient, który raz spróbuje tych produktów będzie regularnie wracał, gdy tylko którekolwiek z opakowań okaże się już puste. Wysokiej jakości produkty chemii gospodarczej FLO to przepis na sukces Twojego sklepu.

Mega pakiet startowy FLO został tak skomponowany by ilość poszczególnych produktów współgrała z zainteresowaniem nimi w dużych sklepach. Produkty rotujące szybciej są w większych ilościach a te, które kupowane są rzadziej są w mniejszości. W ten sposób dajemy Ci pewność, że zamówienie będzie trzeba ponowić gdy większość produktów będzie już wyprzedana. W ten sposób oszczędzamy Twój czas i pieniądze. Kupując Mega pakiet startowy FLO decydujesz się na propozycje znacznie lepszych cen jednostkowych, niż gdybyś kupował poszczególne produkty pojedynczo.

Mega pakiet startowy FLO zawiera:

Pliki do pobrania

pdf
(Rozmiar: 6.6 MB)

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Polecane produkty

Promocja

Duży pakiet startowy FLO

1 327,38 zł Cena netto: 1 399,33 zł
1 632,68 zł w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top