Olejek do masażu o zapachu trawy cytrynowej

Cena netto: 30,89 zł (257,42 zł / 1 l)
Cena brutto: 38,00 zł (257,42 zł / 1 l) w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Zapytaj o produkt

W magazynie: 1 szt.

Kod produktu: DAW-0017

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
  120 ml
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:
  Trawa Cytrynowa

O produkcie

Olejek do masażu o zapachu trawy cytrynowej przeznaczony jest do relaksującego masażu całego ciała. Delikatny zapach jaśminu dodatkowo wycisza i odpręża. Olejek pozostawia lekki cytrusowy zapach. 

Olejek do masażu o zapachu trawy cytrynowej

Zastosowanie

Olej do masażu Trawa Cytrynowa przeznaczony jest do relaksującego i wyciszającego masażu całego ciała. Receptura oparta jest na oleju z otrębów ryżowych. Olej ten stosowany w Azji w pielęgnacji skóry od wieków,  a jego bogactwo to nie tylko wysoka zawartość witaminy E. Jego najbardziej cennymi składnikiem jest gamma-oryzanol - kompleks estrów fitosteroli i kwasu felurowego oraz innych związków organicznych. Jest niezwykle mocnym antyoksydantem, 10 razy mocniejszym od witaminy E, dzięki czemu ma silne działanie antynowotworowe i przeciwstarzeniowe. Stymuluje procesy naprawcze skóry, poprawia napięcie, hamuje procesy starzeniowe i  wspomaga wygładzanie zmarszczek oraz rozjaśnianie plam potrądzikowych i starczych. Olej ryżowy nie pozostawia tłustej, lepkiej warstwy, dzięki czemu doskonale sprawdza się jako preparat do masażu.

Olej do masażu Trawa cytrynowa wzbogacony został w  olejek eteryczny z trawy cytrynowej dzięki czemu całość charakteryzuje się lekkim, orzeźwiającym, cytrusowym zapachem.

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top