Pakiet startowy FLO

Cena netto: 470,54 zł 451,15 zł
Cena brutto: 578,76 zł 554,92 zł w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Rabat 4.1%
Zapytaj o produkt

W magazynie: 9 szt.

Kod produktu: FL-0028

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Pakiet startowy FLO to propozycja dla mniejszych punktów sprzedaży detalicznej, które chcą rozpocząć handel chemią gospodarczą marki FLO. Wysokiej jakości produkty w przystępnych cenach zostały tak dobrane, by pakiet zapewniał pełną ofertę nawet dla punktów, gdzie ilość miejsca na pólkach jest ograniczona. Najpopularniejsze produkty przygotowane są w większych ilościach, a te rzadziej wybierane przez klientów są jedynie reprezentowane. 

Promocja

Zastosowanie

Pakiet startowy FLO to oferta dla Ciebie, jeśli prowadzisz niewielkie stoisko z chemią gospodarczą czy punkt sprzedaży, gdzie każdy centymetr miejsca na półkach jest na wagę złota, a nie posiadasz dużego zaplecza magazynowego. Brak magazynu, niewielka ilość miejsca na półkach to częsta przypadłość drobnych placówek handlowych szczególnie o małej powierzchni. Opierając się na doświadczeniach naszych klientów ilości produktów w pakiecie startowym dobraliśmy tak, by zapewnić Ci pełną ofertę produktów marki FLO, jednocześnie minimalizując ilość miejsca potrzebnego do ekspozycji i przechowywania produktów. Pakiet startowy FLO to naturalny wybór, gdy chcesz zaoferować swoim klientom produkty wysokiej jakości w rozsądnej cenie. To właśnie dzięki FLO klienci będą wracać do Ciebie, by ponownie kupić te dobre i tanie produkty. Klient, który przychodzi specjalnie do Ciebie, kupi nie tylko to po co przyszedł. Lista zakupów wydłuża się, bowiem zawsze czegoś nam w domu brakuje i przy okazji dokupimy. Produkty FLO to idealny sposób na zapewnienie sobie grupy wiernych stałych klientów.


Wybierając pakiet startowy Flo kupujesz produkty Flo jeszcze taniej. 

Pakiet startowy FLO zawiera:

Pliki do pobrania

pdf
(Rozmiar: 6.6 MB)

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Polecane produkty

Promocja

Duży pakiet startowy FLO

1 327,38 zł Cena netto: 1 399,33 zł
1 632,68 zł w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Promocja

Mega pakiet startowy FLO

1 797,85 zł Cena netto: 1 947,46 zł
2 211,35 zł w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top