Podpałka w tubie 100 kostek

Cena netto: 9,11 zł 6,67 zł (0,07 zł / 1 szt)
Cena brutto: 11,20 zł 8,20 zł (0,07 zł / 1 szt) w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Rabat 26.8%
Zapytaj o produkt

W magazynie: 40 szt.

Kod produktu: ZAP-PK100T

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
  Pudełko tekturowe
 • Zawartość:
  100 szt
 • Opakowanie zbiorcze:
  Karton 6 szt.
 • pH:
  7
 • Odczyn:
  Obojętny
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Podpałka w tubie 100 kostek – to produkt o szerokim zastosowaniu, przeznaczony między innymi do rozpalania węgla drzewnego, drewna kominkowego, paliwa w piecu, ogniska.

Promocja
Podpałka w tubie 100 kostek

Zastosowanie

Podpałka w tubie nasączona w odpowiednich proporcjach wysokiej jakości parafiną, gwarantuje wysoką wydajność. Skuteczne rozpali drewno kominkowe, węgiel drzewny, paliwo w piecu, a także ognisko. Podpałka w tubie jest produktem w pełni naturalnym. Posiada certyfikat FSC co oznacza, że surowce użyte przy produkcji pochodzą z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony. Ekonomiczne opakowanie zawiera 100 pojedynczych kostek. Trwała tekturowa tuba skutecznie chroni podpałkę przed negatywnymi warunkami atmosferycznymi. Estetyczna tuba może stać się ozdobą w salonie oraz gwarantuje wygodne oraz bezpieczne użytkowanie.

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top