Ręcznik systemowy SOFT System Towel Blue 230 m x 6 szt.

Cena netto: 193,20 zł 141,18 zł (23,53 zł / 1 szt)
Cena brutto: 237,64 zł 173,65 zł (28,94 zł / 1 szt) w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki

Obecna cena jest najniższą (od 30 dni).

Zapytaj o dostępność

W magazynie: 0 szt.

Kod produktu: 360PRO-00004

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
  6 szt
 • Opakowanie zbiorcze:
  Karton
 • pH:
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Ręcznik SOFT System Towel Blue to profesjonalny ręcznik systemowy wykonany z wysokiej jakości celulozy w odcieniach niebieskiego. Ręcznik wykonany został z bardzo przyjemnej w dotyku celulozy. Ręcznik idelanie sprawdza się w przemyśle spożywczym m.in. do czyszczenia warzyw i owoców.

Promocja
Ręcznik systemowy SOFT System Towel Blue 230 m x 6 szt.

Zastosowanie

Ręcznik SOFT System Towel Blue jest wykonany w 100% z wysokiej jakości celulozy w kolorze niebieskim. Jedna warstwa miękkiej i przyjemnej w dotyku celulozy o wysokiej gramaturze sprawia, że ręcznik jest bardzo chłonny i wydajny. Ręcznik SOFT System Towel Mini Blue znacznie lepiej sprawdza się w porównaniu z ręcznikami wielowarstwowymi, których warstwy połączone klejem zdecydowanie tracą na chłonności oraz sprawiają, że ręcznik jest twardy i może nadmiernie eksploatować dozownik. Długość ręcznika pozwala na znaczne ograniczenie częstotliwości jego wymiany w dozowniku. Kolor niebieski umożliwia używanie ręcznika tam, gdzie wymagane jest stosowanie ręczników kolorowych, doskonale sprawdza się w przemyśle spożywczym. Ręcznik współpracuje z dozownikami 360PRO oraz większością dozowników popularnych marek. Produkt sprzedawany jest w opakowaniach zawierających 6 sztuk ręczników. Jeden ręcznik posiada następujące wymiary: długość 230 m, szerokość 20,3 cm, średnica rolki 19 cm, gramatura 42 g/m2 .

Reczniki SOFT System Towel Blue posiadają Atest PZH HŻ.

Oferta dotyczy pakietu 6 szt. ręczników.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą czyściw oraz ręczników dostępną na naszej stronie.

Termin realizacji zamówienia wynosi 4 dni robocze.

Dodaj nową opinię

Review are only issued by customers who have purchased product

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Administratorem Danych Osobowych jest distripark.com sp. z o.o. ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny.

Dane osobowe będą przetwarzane w celu zwrotnego kontaktu – przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na pytanie lub podjęcia tych działań – podstawą przetwarzania jest realizacja prawnie uzasadnionych interesów Administratora (art. 6. ust. 1 lit. f RODO) lub podjęcie działań na żądanie Klienta, zmierzających do zawarcia umowy (art. 6. ust. 1 lit. b RODO).

Szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się na stronie internetowej Administratora w zakładce Ochrona Danych Osobowych.

Back to top