Naturalny odżywczy olej do pielęgnacji włosów

Cena netto: 97,56 zł (975,60 zł / 1 kg)
Cena brutto: 120,00 zł (975,60 zł / 1 kg) w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Zapytaj o dostępność

W magazynie: 0 szt.

Kod produktu: DAW-0041

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
  100 g
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Naturalny olej do włosów to ekskluzywny preparat do pielęgnacji włosów.  W delikatny sposób odżywia skórę głowy i pielęgnuje włosy wzmacniając je, przywracając im blask, sprężystość, miękkość i odpowiednie nawilżenie.

Naturalny odżywczy olej do pielęgnacji włosów

Zastosowanie

Naturalny olej do włosów to ekskluzywny preparat do pielęgnacji włosów.  W delikatny sposób odżywia skórę głowy i pielęgnuje włosy wzmacniając je, przywracając im blask, sprężystość, miękkość i odpowiednie nawilżenie.

Ten produkt powstał na bazie oleju kokosowego, który nawilża i odżywia skórę głowy, odżywia cebulki włosów, zamyka ich łuski, dzięki czemu włosy stają się miękkie i lśniące. Olejek otrzymywany z owoców amli oraz ekstrakt shikakai są tradycyjnymi indyjskimi substancjami wzmacniającymi włosy, nadającymi połysk i puszystość, wspomagającymi ich wzrost oraz pogłębiającymi kolor. Olejek z wąkroty azjatyckiej i olejek z drzewa herbacianego odkażają, dezynfekują skórę głowy oraz wspomagają walkę z łupieżem. Kompozycję dopełniają aromatyczne olejki z bergamoty, rozmarynu, imbiru, trawy cytrynowej i kafiru, które poza swoim dobroczynnym wpływem na włosy i skórę głowy wspaniale sprawdzą się w aromaterapii, a masaż głowy wykonany olejkiem będzie doskonałą formą odprężenia i relaksu.

Ogromną zaletą oleju do włosów Mystique Arom jest fakt, iż nie obciąża on włosów ani skóry głowy jednocześnie ich nie przesuszając. Jest lekki i łatwo się spłukuje zaś włosy po zabiegu pozostają miękkie, elastyczne i błyszczące, nie puszą się ani nie są przetłuszczone.

Olej w swojej recepturze posiada wyłącznie składniki naturalne. Z tego powodu mogą wystąpić niewielkie różnice w kolorze lub zapachu produktu. Wytrącanie niewielkich ilości osadu a także tężenie olejku w niższych temperaturach jest procesem naturalnym i nie powoduje utraty właściwości. W razie konieczności ogrzać w dłoniach.

Właściwości

Sposób użycia: odżywczy olej do włosów można używać jako kurację olejowania włosów 1-2 razy w tygodniu, poprzez wmasowanie niewielkiej ilości kosmetyku w skórę głowy oraz wtarcie we włosy. Głowę należy owinąć ręcznikiem i pozostawić olej na włosach na całą noc, a rano umyć głowę szamponem.

Olej można także używać jako odżywkę do włosów przed każdym myciem. Należy nałożyć preparat na suche włosy na 2-3 godziny po czym umyć głowę szamponem. Można zastosować olej na całą długość włosów lub same końcówki.

 Przechowywać w suchym, chłodnym miejscu.

Tężenie preparatu i wytrącanie niewielkich ilości osadu jest zjawiskiem naturalnym i nie powoduje utraty właściwości.

Składniki: olej kokosowy, olejek z amli, olejek z wąkroty azjatyckiej, olejek z drzewa acacia concinna (shikakai), olejek rozmarynowy, olejek z pomarańczy bergamoty, olejek z drzewa herbacianego, olejek imbirowy, olejek z trawy cytrynowej, olejek z liści kafiru.

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Polecane produkty

Zaawansowane serum do twarzy z kwasem hialuronowym

Cena netto: 89,43 zł (4 471,50 zł / 1 l)
Cena brutto: 110,00 zł (4 471,50 zł / 1 l) w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki

Ekskluzywny żel pod oczy z płatkami złota

Cena netto: 54,47 zł (5 447,00 zł / 1 l)
Cena brutto: 67,00 zł (5 447,00 zł / 1 l) w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top