Koncentrat do mycia naczyń Shimm ROKO Professional

Cena netto: od 20,32 zł od 20,32 zł
Cena brutto: od 24,99 zł od 24,99 zł w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Rabat 18.7%
Zapytaj o dostępność
Produkt dostępny
Kod produktu: RPF-K-0002

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Koncentrat do mycia naczyń Shimm ROKO Professional to profesjonalny koncentrat do ręcznego mycia naczyń. Skuteczny w walce z tłuszczem i zabrudzeniami. Doskonale usuwa osady z herbaty i kawy. Polecany do gastronomii. Nawet do 5000 umytych talerzy z 1l.

Koncentrat do mycia naczyń Shimm ROKO Professional

Zastosowanie

Koncentrat do mycia naczyń Shimm ROKO Professional to profesjonalny skoncentrowany płyn przeznaczony do mycia garnków, patelni, sztućców, zastawy stołowej i innych przyborów kuchennych wykonach ze stali, szkła, porcelany, i tworzyw sztucznych. Zawiera środki powierzchniowo czynne gwarantujące wysoką efektywność mycia. Bezwzględny dla zanieczyszczeń tłuszczowych organicznych, a także z osadów z kawy i herbaty. Posiada pH neutralne dla skóry. Koncentrat Shimm Aloe ma przyjemny aloesowy zapach, wzbogacony delikatnymi nutami ziołowymi. Tworzy zwartą i gęstą pianę. Pozostawia naczynia lśniąco czyste, bez smug i zacieków.

1 l koncentratu pozwala na umycie nawet 5 000 talerzy.
Posiada świadectwo jakości zdrowotnej.

Właściwości

 • wydajny - z 1 l nawet 5000 czystych talerzy 
 • tworzy gęstą, zwartą pianę
 • doskonale usuwa tłuszcz oraz osady z kawy i herbaty 
 • nie pozostawia smug ani zacieków
 • nabłyszcza naczynia 
 • pH 6,5 neutralna dla skóry 
SPOSÓB UŻYCIA: Standardowo stosować 5 ml koncentratu na 5 l wody. Dostosować dawkę płynu do ilości naczyń i stopnia ich zabrudzenia. Po umyciu naczynia spłukać wodą. 

Środki ostrożności

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia:
H319 Działa drażniąco na oczy.

Zwroty wskazujące środki ostrożności: 
Przed użyciem przeczytać etykietę. Chronić przed dziećmi. Stosować ochronę oczu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Przechowywać pod zamknięciem. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednich miejsc zgodnych z obowiązującymi przepisami.

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Polecane produkty

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top