Ścierka do okien PVAmicro Vileda Professional 5 szt.

Cena netto: od 41,36 zł od 41,36 zł (8,27 zł / 1 szt)
Cena brutto: od 50,87 zł od 50,87 zł (10,17 zł / 1 szt) w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Rabat 18.7%
Zapytaj o dostępność
Produkt dostępny
Kod produktu: VIL-K-0003

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
  5 szt
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Ścierka PVA Micro jest niezastąpiona przy myciu szyb i inyych powierzchni szklanych. To prosty i szybki sposób na czyste okna, lustra i inne szklane powierzchnie, bez konieczności polerowania i bez użycia detergentów. 
Ścierka do okien PVAmicro Vileda Professional 5 szt.

Zastosowanie

Ścierka PVAmicro to połączenie dwóch unikalnych materiałów: mikrowłókien i PVA (alkohol poliwinylowy). Trójwymiarowa struktura tkanych mikrowłókien, które stanowią materiał bazowy, oferuje dobre właściwości czyszczące i skuteczne zbieranie cząsteczek brudu. Mikrowłókna łatwo usuwają nawet trudne zabrudzenia, jak odciski palców ze szkła. Unikalny proces impregnacji PVA zapewnia wiele dodatkowych korzyści. Cząsteczki brudu łatwo spłukują się ze ścierki podczas ręcznego płukania, ponieważ PVA wygładza wewnętrzną jej strukturę. Ścierka uwalnia mniejszą ilość wody na powierzchniach, co zapobiega powstawaniu smug. Ze względu na wyjątkowe właściwości PVA ścierka cechuje się wyjątkowo wysoką chłonnością i wydajnością. 

Właściwości

Rozmiar: 38x35 cm 

Ilość sztuk w opakowaniu: 5 szt. 

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Polecane produkty

Administratorem Danych Osobowych jest distripark.com sp. z o.o. ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny.

Dane osobowe będą przetwarzane w celu zwrotnego kontaktu – przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na pytanie lub podjęcia tych działań – podstawą przetwarzania jest realizacja prawnie uzasadnionych interesów Administratora (art. 6. ust. 1 lit. f RODO) lub podjęcie działań na żądanie Klienta, zmierzających do zawarcia umowy (art. 6. ust. 1 lit. b RODO).

Szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się na stronie internetowej Administratora w zakładce Ochrona Danych Osobowych.

Back to top