Beczki z pokrywą HDPE 60 l 18 szt.

Cena netto: 987,80 zł (54,88 zł / 1 szt)
Cena brutto: 1 215,00 zł (67,50 zł / 1 szt) w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Zapytaj o dostępność

W magazynie: 0 szt.

Kod produktu: OP-00017

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
  18 szt
 • Opakowanie zbiorcze:
  Paleta 18 szt./paleta
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Beczki z pokrywą o pojemności 60 l wykonane z polietylenu wysokiej gęstości HDPE. Opakowanie posiada certyfikat UN, który uprawnia do przechowywania w nim produktów chemicznych. Nadaje się do magazynowania surowców/produktów chemicznych, katalizatorów w postaci płynnej, bardzo lepkiej oraz stałej. Duży otwór wlewowy pozwala na wygodne opróżnianie opakowania z zawartości.

Oferujemy również pojedyncze ilości:
Beczka 60 l
Beczki z pokrywą HDPE 60 l 18 szt.

Zastosowanie

Beczka posiada dwa ruchome uchwyty po bokach, które pozwalają na wygodne uniesienie i przeniesienie opakowania. Wygodny duży otwór wlewowy, przykryty jest szczelnie zamykaną pokrywa z uszczelką gumową i korkiem odpowietrzającym. Szczelność zapewnia ocynkowana obręcz z zamkiem dźwigniowym, która szczelnie dociska uszczelkę gumową do krawędzi opakowania.

Właściwości

Materiał: polietylen wysokiej gęstości (HDPE), wg certyfikatu
Kolor: niebieski
Ciężar całkowity: 3003g
Ciężar tworzywa: 2623 g
Ciężar: 2000 g (beczka bez wyposażania)

Wymiary
Wysokość całkowita 628 mm
Wysokość bez pokrywy 620 mm

Długość, szerokość 400 mm
Zamknięcie: całkowicie zdejmowalna pokrywa, zafarbowana na czarno z uszczelką z gumy porowatej 9 mm, z korkiem odpowietrzającym (do wyrównania ciśnienia, przed napełnieniem należy go usunąć), z ocynkowaną obręczą z zamkiem dźwigniowym, z przystosowaną do plombowania zawleczką, z otworem do napełniania 325 mm.

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Polecane produkty

Kontener, paletopojemnik 1000 l UN

Cena netto: 508,13 zł
Cena brutto: 625,00 zł

Beczka z pokrywą HDPE 60 l

Cena netto: 60,98 zł
Cena brutto: 75,00 zł

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top