Gliceryna roślinna 99,9 % farmaceutyczna

Cena netto: od 255,06 zł od 255,06 zł
Cena brutto: od 313,72 zł od 313,72 zł w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Rabat 18.7%
Zapytaj o dostępność
Produkt dostępny
Kod produktu: GL-K-00001

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Gliceryna roślinna 99,9 % farmaceutyczna – to organiczny związek chemiczny z grupy trioli (alkoholi trójwodorotlenowych). Gliceryna ma szerokie zastosowanie w przemyśle chemicznym, rolniczym oraz kosmetycznym. Gliceryna jakości farmaceutycznej ma zastosowanie w produkcji kosmetyków takich jak kremy, mydła żele pod prysznic. W przemyśle farmaceutycznym wykorzystywana jest jako nośnik w lekach takich jak płyny doustne, czopki, krople do oczu, maści, kremy. W produktach chemii gospodraczej gliceryna stosowana jest w płynach do prania (dodatek uszlachetniający), w płynach do mycia naczyń jako składnik łagodzący podrażnienia, regenerujący.

Produkt tylko dla firm
Gliceryna roślinna 99,9 % farmaceutyczna

Zastosowanie

Gliceryna roślinna 99,9 % farmaceutyczna  C3H8O- jest otrzymywana z tłuszczów pochodzenia roślinnego i zwierzęcego. Znajduje się w niektórych owocach i warzywach. Glicerol jest bardzo higroskopijny i miesza się z wodą w każdym stosunku. Dzięki silnie higroskopijnym właściwościom gliceryna ułatwia wchłanianie kosmetyków, a tym samym przyśpiesza ich działanie. Gliceryna ma silne właściwości nawilżające skórę dlatego stosowana jest do produkcji kremów, pomadek, mydeł oraz innych kosmetyków zmywalnych. Dodatkowo wykorzystywana jest do tworzenia liquidów w e-papierosach.

Właściwości

Zawartość gliceryny: 99,9 %
Silnie higroskopijna
Miesza się z wodą w każdym stosunku
Zawartość metali ciężkich: <5 ppm
Zawartość chlorków: <10 ppm Gęstość w 20 ⁰C: 1,26 g/cm3

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Polecane produkty

Produkt tylko dla firm
Produkt tylko dla firm
Produkt tylko dla firm

Gliceryna roślinna 99,9 % jakości farmaceutycznej DPPL 1250 kg

Cena netto: 10 555,00 zł
Cena brutto: 12 982,65 zł

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top