Gliceryna roślinna 99,9 % farmaceutyczna

Cena netto: od 495,00 zł od 495,00 zł
Cena brutto: od 608,85 zł od 608,85 zł w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Rabat 18.7%
Zapytaj o dostępność
Produkt wyprzedany
Kod produktu: GL-K-00001

Specyfikacja

  • Opakowanie jednostkowe:
  • Zawartość:
  • Opakowanie zbiorcze:
  • pH:
    0
  • Odczyn:
  • Kolor:
  • Zapach:

O produkcie

Gliceryna roślinna 99,9 % farmaceutyczna – to organiczny związek chemiczny z grupy trioli (alkoholi trójwodorotlenowych). Gliceryna ma szerokie zastosowanie w przemyśle chemicznym, rolniczym oraz kosmetycznym. Gliceryna jakości farmaceutycznej ma zastosowanie w produkcji kosmetyków takich jak kremy, mydła żele pod prysznic. W przemyśle farmaceutycznym wykorzystywana jest jako nośnik w lekach takich jak płyny doustne, czopki, krople do oczu, maści, kremy. W produktach chemii gospodraczej gliceryna stosowana jest w płynach do prania (dodatek uszlachetniający), w płynach do mycia naczyń jako składnik łagodzący podrażnienia, regenerujący.

Produkt tylko dla firm
Gliceryna roślinna 99,9 % farmaceutyczna

Zastosowanie

Gliceryna roślinna 99,9 % farmaceutyczna  C3H8O- jest otrzymywana z tłuszczów pochodzenia roślinnego i zwierzęcego. Znajduje się w niektórych owocach i warzywach. Glicerol jest bardzo higroskopijny i miesza się z wodą w każdym stosunku. Dzięki silnie higroskopijnym właściwościom gliceryna ułatwia wchłanianie kosmetyków, a tym samym przyśpiesza ich działanie. Gliceryna ma silne właściwości nawilżające skórę dlatego stosowana jest do produkcji kremów, pomadek, mydeł oraz innych kosmetyków zmywalnych. Dodatkowo wykorzystywana jest do tworzenia liquidów w e-papierosach.

Właściwości

Zawartość gliceryny: 99,9 %
Silnie higroskopijna
Miesza się z wodą w każdym stosunku
Zawartość metali ciężkich: <5 ppm
Zawartość chlorków: <10 ppm Gęstość w 20 ⁰C: 1,26 g/cm3

Dodaj nową opinię

Review are only issued by customers who have purchased product

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Administratorem Danych Osobowych jest distripark.com sp. z o.o. ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny.

Dane osobowe będą przetwarzane w celu zwrotnego kontaktu – przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na pytanie lub podjęcia tych działań – podstawą przetwarzania jest realizacja prawnie uzasadnionych interesów Administratora (art. 6. ust. 1 lit. f RODO) lub podjęcie działań na żądanie Klienta, zmierzających do zawarcia umowy (art. 6. ust. 1 lit. b RODO).

Szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się na stronie internetowej Administratora w zakładce Ochrona Danych Osobowych.

Back to top