Koagulant do basenu Flock-Bas granulat 1 kg

Cena netto: 26,75 zł (26,75 zł / 1 kg)
Cena brutto: 32,90 zł (32,90 zł / 1 kg) w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Zapytaj o produkt

W magazynie: 7 szt.

Kod produktu: CHB-0018

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
  1 kg
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Flokulant Flock-Bas to preparat, który zapobiega mętnieniu wody w basenie, sprawia że drobne zanieczyszczenia łączą się w większe, przez co są łatwe do uchwycenia przez filtr. Flokulant widocznie poprawia filtracje wody basenowej, staje się ona krystalicznie czysta. Jednorazowa dawka preparatu to 30 g na 10 m3 wody basenowej. Preparat stosować wyłącznie przy filtrach piaskowych.

Koagulant do basenu Flock-Bas granulat 1 kg

Zastosowanie

Proces flokulacji i koagulacji polega na łączeniu się mniejszych cząsteczek zanieczyszczeń w większe, co pozwala na  łatwe wychwycenie i usunięcie ich przez filtr znajdujący się w basenie. To właśnie preparaty z grupy flokulantów ułatwiają usuwanie drobnych zanieczyszczeń znajdujących się w basenie. Flokulacja to końcowy etap koagulacji, w którym zanieczyszczenia, drobiny łaczą się tworząc tzw. kłaczki wystraczająco duże do zatrzymania w złożu filtracyjnym. Preparat Flock-Bas w granulacie jest środkiem wykorzystywanym do uzyskiwania efektu krystalicznie czystej wody. Flokulant Flock-Bas granulat stosujemy, gdy posiadamy zainstalowany filtr piaskowy. Preparat działa niezwłocznie po zaaplikowaniu poprawiając filtracje wody. Flock-Bas granulat najlepiej sprawdza się w wodzie o zakresie pH 7,0-7,4. Skutecznie działa bez względu na temperaturę i stosowane metody uzdatniania wody.

Sposób użycia:

 • przed dozowaniem zalecane jest sporządzenie roztworu ze śladową ilością wody, następnie roztwór rozprowadzić dookoła basenu,
 • na każde 10 m3 wody basenowej przypada 30 g produktu,
 • stosować bezpośrednio po 2 lub 3 płukaniu filtra.
Czas realizacji zamówienia ok. 3 dni roboczych. 

Właściwości

 • natychmiast poprawia filtrację wody
 • zapobiega mętnieniu wody
 • działa niezależnie od temperatury 
 • stosować wyłącznie przy filtrze piaskowym
 • zawiera siarczan glinu

Środki ostrożności

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia:
H318 – Powoduje poważne uszkodzenie oczu
Zwroty określające warunki bezpiecznego stosowania:
P261 – unikać wdychania pyłu. P280 - Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy. P305+P351+P338 - W przypadku dostania się do oczu: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. nadal płukać. P310 – Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ lub lekarzem.

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Polecane produkty

Produkt niebezpieczny

Chlor tabletki 20 g do basenu 1 kg

Cena netto: 35,19 zł
Cena brutto: 38,00 zł

Siarczan glinu 17 % 25 kg

Cena netto: 41,42 zł
Cena brutto: 50,95 zł

Produkty, które również mogą Cię zainteresować

pH minus granulat do basenu 1,5 kg

Cena netto: 15,20 zł
Cena brutto: 18,69 zł

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top