Odświeżacz powietrza 500 ml - Fresh Green Tea

Cena netto: 12,50 zł (25,00 zł / 1 l)
Cena brutto: 15,38 zł (30,75 zł / 1 l) w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Zapytaj o dostępność

W magazynie: 0 szt.

Kod produktu: RF-0805

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
  Atomizer
 • Zawartość:
  0.5 l
 • Opakowanie zbiorcze:
  Karton 12 szt., Paleta 720 szt.
 • pH:
  6.5
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Odświeżacz powietrza 500 ml - Fresh Green Tea to profesjonalny preparat o długotrwałym działaniu przeznaczony do odświeżania powietrza.

Odświeżacz powietrza 500 ml - Fresh Green Tea

Zastosowanie

Profesjonalny odświeżacz powietrza o długotrwałym działaniu. Usuwa nieprzyjemne zapachy pochodzące z dymu papierosowego, toalet, zawilgoconych pomieszczeń. Skutecznie odświeża powietrze stopniowo uwalniając cytrynowo-herbacianą nutę zapachową. System mikrokapsułek zapewnia przedłużony efekt świeżości. Preparat polecany jest do użytku domowego, samochodów oraz pomieszczeń hotelowych np.: pokoi, korytarzy, holów, sal konferencyjnych, toalet i palarni. Przywraca zapach świeżości i czystości.

Właściwości

 • zawiera mikrokapsułki
 • przywraca zapach świeżości i czystości
 • unikalna kompozycja cytrynowo-herbaciana
 • długo utrzymujący się zapach

Zalecenia:

Profesjonalny odświeżacz powietrza o długotrwałym działaniu przeznaczony m.in. do pomieszczeń hotelowych: pokoi, korytarzy, holów, sal konferencyjnych, toalet i palarni. Usuwa nieprzyjemne zapachy pochodzące z dymu papierosowego, toalet oraz z zawilgoconych pomieszczeń. Przywraca zapach świeżości i czystości. Po stosowaniu płynu umyć i wysuszyć ręce. Przechowywać w temp. 5◦C do 35◦C.

Środki ostrożności

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia:
H319 Działa drażniąco na oczy.

Zwroty wskazujące środki ostrożności:
W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Przed użyciem przeczytać etykietę. Stosować ochronę oczu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. Przechowywać pod zamknięciem. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednich miejsc zgodnych z obowiązującymi przepisami.

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Polecane produkty

Wkład zapachowy do odświeżacza powietrza Katrin, jabłkowy

Cena netto: 21,10 zł
Cena brutto: 25,95 zł

Wkład zapachowy do odświeżacza powietrza Katrin, cytrusowy

Cena netto: 21,10 zł
Cena brutto: 25,95 zł

Produkty, które również mogą Cię zainteresować

Promocja

Płyn do czyszczenia stali nierdzewnej 500 ml - Stinox

5,68 zł Cena netto: 11,20 zł
6,99 zł

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top