Odświeżacz powietrza Fresh Green Tea

Cena netto: od 12,50 zł od 12,50 zł
Cena brutto: od 15,38 zł od 15,38 zł w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Rabat 18.7%
Zapytaj o dostępność
Produkt wyprzedany
Kod produktu: RF-K-0002

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  6.5
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Odświeżacz powietrza 500 ml - Fresh Green Tea to profesjonalny preparat o długotrwałym działaniu przeznaczony do odświeżania powietrza.

Zastosowanie

Profesjonalny odświeżacz powietrza o długotrwałym działaniu. Usuwa nieprzyjemne zapachy pochodzące z dymu papierosowego, toalet, zawilgoconych pomieszczeń. Skutecznie odświeża powietrze stopniowo uwalniając cytrynowo-herbacianą nutę zapachową. System mikrokapsułek zapewnia przedłużony efekt świeżości. Preparat polecany jest do użytku domowego, samochodów oraz pomieszczeń hotelowych np.: pokoi, korytarzy, holów, sal konferencyjnych, toalet i palarni. Przywraca zapach świeżości i czystości.

Właściwości

 • zawiera mikrokapsułki
 • przywraca zapach świeżości i czystości
 • unikalna kompozycja cytrynowo-herbaciana
 • długo utrzymujący się zapach

Zalecenia:

Profesjonalny odświeżacz powietrza o długotrwałym działaniu przeznaczony m.in. do pomieszczeń hotelowych: pokoi, korytarzy, holów, sal konferencyjnych, toalet i palarni. Usuwa nieprzyjemne zapachy pochodzące z dymu papierosowego, toalet oraz z zawilgoconych pomieszczeń. Przywraca zapach świeżości i czystości. Po stosowaniu płynu umyć i wysuszyć ręce. Przechowywać w temp. 5◦C do 35◦C.

Środki ostrożności

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia:
H319 Działa drażniąco na oczy.

Zwroty wskazujące środki ostrożności:
W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Przed użyciem przeczytać etykietę. Stosować ochronę oczu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. Przechowywać pod zamknięciem. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednich miejsc zgodnych z obowiązującymi przepisami.

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Administratorem Danych Osobowych jest distripark.com sp. z o.o. ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny.

Dane osobowe będą przetwarzane w celu zwrotnego kontaktu – przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na pytanie lub podjęcia tych działań – podstawą przetwarzania jest realizacja prawnie uzasadnionych interesów Administratora (art. 6. ust. 1 lit. f RODO) lub podjęcie działań na żądanie Klienta, zmierzających do zawarcia umowy (art. 6. ust. 1 lit. b RODO).

Szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się na stronie internetowej Administratora w zakładce Ochrona Danych Osobowych.

Back to top