pH minus granulat do basenu 1,5 kg

Cena netto: 15,20 zł (10,13 zł / 1 kg)
Cena brutto: 18,69 zł (12,46 zł / 1 kg) w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Zapytaj o produkt

W magazynie: 1 szt.

Kod produktu: CHB-0016

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
  Słoik z tworzywa PET
 • Zawartość:
  1.5 kg
 • Opakowanie zbiorcze:
  Karton 12 szt.
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

pH minus granulat to środek chemii basenowej, który powinien posiadać każdy właściciel basenu. Preparat zapewnia utrzymanie właściwego pH wody basenowej, a jego działanie polega na obniżeniu współczynnika pH wody basenowej z alkalicznego do pH 7,0 do 7,4. Odpowiednie pH wody basenowej to prawidłowe działanie pozostałych środków chemii basenowej i przede wszystkim komfort korzystających z kąpieli. Preparat występuje w formie granulatu, jest wygodny i ekonomiczny w użyciu, szybko rozpuszczalny i działający natychmiastowo.

Zastosowanie

pH minus granulat to środek w postaci proszku mający na celu obniżenie pH w wodzie basenowej. Po rozpuszczeniu w wodzie można dozować go zarówno ręcznie jak i za pomocą urządzeń dozujących. Dzięki swojej proszkowanej formie jest przydatny przez wiele lat do użytku bez utraty swoich właściwości. Opakowanie 1,5 kg preparatu umożliwia obniżenie pH wody o ok. 0,2 w basenie o pojemności 100 m3. Zaleca się dawkowanie preparatu w mniejszych proporcjach, ilość dawki zależna jest od twardości wody (twarda woda wymaga większej dawki, miękka mniejszej). Wlewać roztwór w różnych miejscach basenu systematycznie kontrolując wartość pH. Zachować odpowiedni dystans od metalowych elementów.

Uwaga ! W postaci roztworu produkt silnie żrący.

Właściwości

 • preparat zapewnia utrzymanie właściwego pH wody basenowej
 • granulat wygodny i ekonomiczny w użyciu 
 • szybko rozpuszczalny 
 • działa natychmiastowo
 • producent: Bassau

Środki ostrożności

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia:
H318 Powoduje poważne uszkodzenie oczu.

Zwroty wskazujące środki ostrożności:
P101 W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. P102 Chronić przed dziećmi. P103 Przed użyciem przeczytać etykietę. P280 Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy. P305+P351+P338 W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. P310 Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ lub lekarzem.

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Produkty, które również mogą Cię zainteresować

Produkt niebezpieczny

Chlor tabletki 20 g do basenu 1 kg

Cena netto: 35,19 zł
Cena brutto: 38,00 zł

Koagulant do basenu Flock-Bas granulat 1 kg

Cena netto: 26,75 zł
Cena brutto: 32,90 zł

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top