Płyn do mycia szyb i luster Brilless Premium

Cena netto: od 4,87 zł od 4,38 zł
Cena brutto: od 5,99 zł od 5,39 zł w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Rabat 10%
Zapytaj o dostępność
Produkt dostępny
Kod produktu: BLS-K-0010

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Płyn do mycia szyb Brilless szybko i skutecznie czyści okna, lustra i inne powierzchnie szklane. Zapewnia blask bez smug. Pozostawia przyjemny zapach.
Promocja
Płyn do mycia szyb i luster Brilless Premium

Zastosowanie

Płyn do mycia szyb i luster Brilless szybko i skutecznie usuwa zabrudzenia powstałe na szklanych powierzchniach. Doskonale radzi sobie z brudem czy odbiciami palców. Dzięki zawartości alkoholu szybko wysycha zapewniając połysk bez smug i konieczności długiego polerowania. Pozostawia przyjemny, cytrusowy zapach.

Składniki: < 5 % kompozycja zapachowa, < 5% konserwant (Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone).

Sposób użycia: Spryskać czyszczoną powierzchnię i wytrzeć suchą szmatką.

Pliki do pobrania

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top