Powłoka ceramiczna do ram rowerowych 10h TopMeister Sport

Cena netto: od 161,79 zł od 161,79 zł
Cena brutto: od 199,00 zł od 199,00 zł w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Rabat 0%
Zapytaj o dostępność
Produkt dostępny
Kod produktu: TMSP-K-0002

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Innowacyjna powłoka ceramiczna 10h na rowery do ochrony karbonu, lakieru matowego i z połyskiem. Polecana do rowerów górskich.
Powłoka ceramiczna do ram rowerowych 10h TopMeister Sport

Zastosowanie

Innowacyjna powłoka ceramiczna 10h na rowery powłoka do ochrony karbonu, lakieru matowego i z połyskiem. Polecana do rowerów górskich. Swoją wysoką skuteczność zapewnia dzięki zastosowaniu nanotechnologii.

Preparat na zabezpieczanej powierzchni tworzy powłokę o twardści 10H. Uszlachetnia lakier, pogłębia jego kolor, sprawia że tak zabezpieczona powierzchnia jest odporna na promieniowanie UV i mikrozarysowania. Dzięki niej czyszczenie jest znacznie prostsze.

Właściwości

TOPMEISTER SPORT

Powłoka ceramiczna do ram rowerowych:  

- skutecznie chroni przed zabrudzeniami,
- ułatwia czyszczenie,
- odporna na promieniowanie UV,
- odporna na mikrozarysowania,
- odporna na wysokie temperatury,
- trwałość do 2 lat,


W saszetce znajdują się dwie ściereczki. Jedna nasączona preparatem do odtłuszczania, druga preparatem z ceramiczną powłoką ochronną. Dzięki temu sposób przygotowania ramy i nałożenia powłoki jest bardzo prosty i zapewnia wysoką skuteczność.

Przygotowanie i aplikacja powłoki
Rama roweru powinna być umyta, pozbawiona wszelkich zabrudzeń i dokładnie wysuszona. Następnie korzystając ze ściereczek z saszetki należy wykonać następujące czynności:

1. CZYSZCZENIE- ODTŁUSZCZANIE
Korzystając ze ściereczki (oznaczonej nr 1) dokładnie przetrzeć całą przygotowywaną powierzchnię w celu odtłuszczenia. Po odczekaniu 2-3 minut należy przystąpić do drugiego etapu.

2. ZABEZPIECZANIE-POWŁOKĄ CERAMICZNĄ
Za pomocą drugiej ściereczki (oznaczonej nr 2) nasączonej powłoką ceramiczną, należy równomiernymi ruchami dokładnie rozprowadzić preparat po całej powierzchni ramy, nakładając dwie warstwy. Należy rozkładać ściereczkę stopniowo, w celu uniknięcia szybkiego odparowania rozpuszczalnika.

3. POLEROWANIE
Po upływie 1-2 minut od nałożenia drugiej warstwy tą samą ściereczką lub ściereczką  z mikrofibry, wypolerować całą powierzchnię, aby  usunąć  ewentualne smugi. Po tym etapie chronić przed kontaktem z wodą przez co najmniej 4 godziny. Po tym czasie powłoka jest utrwalona i nabiera pełnych właściwości. Trwałość prawidłowo naniesionej powłoki do 2 lat.

 Wydajność:
Saszetka wystarczy do zabezpieczania ramy roweru oraz elementów chromowanych i aluminiowych osprzętu.

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top