Wegański płyn uniwersalny Camolin Mak & Akacja

Cena netto: od 70,61 zł od 70,61 zł
Cena brutto: od 86,85 zł od 86,85 zł w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Rabat 0%
Zapytaj o dostępność
Produkt dostępny
Kod produktu: CAM-K-0009

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Wegański płyn uniwersalny Camolin Mak & Akacja:
 • Skład naturalny w 96%
 • Produkt wegański, wolny od surowców zwierzęcych
 • Delikatny zapach maku i akacji
 • Naturalna formuła ułatwiająca biodegradację
 • Opakowanie w 100% poddające się recyklingowi
Wegański płyn uniwersalny Camolin Mak & Akacja

Zastosowanie

Wegański płyn unwersalny Camolin Mak & Akacja to stworzony na bazie naturalnych składników płyn uniwersalny. Zapewnia szybkie i skuteczne sprzątanie różnorodnych powierzchni bez konieczności używania silnych chemikaliów. Jednak nie tylko wysoka skuteczność jest istotna – dzięki naturalnej formule płynu uniwersalnego Camolin sprzątanie będzie również przyjazne dla środowiska. Udało się to osiągnąć opierając go o sprawdzone naturalne składniki i ekstrakty. Ponadto jego receptura sprawia, że wystarczy że użejecie jedynie niewielką ilość produkt żeby osiągnąć świetne rezultaty myjące, dzięki czemu chronicie środowisko poprzez ograniczone zużycie płynu. Camolin to jednak nie tylko dbałość o środowisko, lecz również użytkowników – jego formuła pomaga Wam dbać o dłonie nawilżając je i zmiękczając naskórek. Ochrona i dbałość o środowisko z Camolinem to jednak nie tylko ich wegański skład pozbawiony silnej chemii, czy oszczędność w użytej ilości – opakowania w których znajdują się nasze produkty pochodzą w 100% z recyklingu. Dbałość o środowisko, siebie i jednoczesne sprzątanie jeszcze nigdy nie było tak łatwe! Co więcej, płyn uniwersalny Camolin ma również przyjemny, kojący zapach maku i akacji. Teraz po każdym myciu będziecie mogli rozkoszować się nie tylko czystością, ale również cudownym zapachem.

Właściwości

Składniki: <5% niejonowe środki powierzchniowo-czynne, <5% anionowe środki powierzchniowo-czynne, <5% kompozycja zapachowa (Linalool, Alpha – Isomethyl Ionone ) < 5 % środek konserwujący (Phenoxyethanol , Benzisothiazolinone).

Termin trwałości: 2 lata od daty produkcji podanej na opakowaniu. Podana data jest jednocześnie oznaczeniem partii. Przechowywać w temperaturze od 5ºC do 35°C. Wyrób chronić przed zamarznięciem. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Sposób użycia: rozpuścić 60 ml w 5 L wody i umyć powierzchnię przy pomocy mopa lub szmatki. Silne zabrudzenia zmywać nierozcieńczonym płynem (np. kuchenki, zlewozmywaki), następnie przetrzeć gąbką lub ściereczką. Powierzchnie mające kontakt z żywnością należy spłukać wodą pitną.

Środki ostrożności

UWAGA
Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. Przed użyciem przeczytać etykietę. Stosować rękawice ochronne. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednich miejsc zgodnych z obowiązującymi przepisami.

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top