Wegański żel do WC Camolin Aronia

Cena netto: od 64,32 zł od 64,32 zł
Cena brutto: od 79,11 zł od 79,11 zł w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Rabat 0%
Zapytaj o dostępność
Produkt dostępny
Kod produktu: CAM-K-0010

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Wegański żel do WC Camolin Aronia:
 • 96% składu pochodzenia naturalnego
 • Produkt wegański, nietestowany na zwierzętach
 • Przyjemny zapach aronii
 • Formuła oparta na naturalnych składnikach, przyjazna środowisku
 • Opakowanie w 100% nadające się do recyklingu

Zastosowanie

Wegański żel do WC Camolin Aronia to żel do WC stworzony w oparciu o naturalne składniki. Umożliwia Wam skuteczne czyszczenie WC bez konieczności używania typowych produktów o podobnym przeznaczeniu opartych z reguły na silnych chemikaliach. Lecz istotna jest nie tylko jego wysoka skuteczność – dzięki oparciu formuły żel do WC Camolin o naturalne składniki i ekstrakty, sprzątanie nie szkodzi środowisku. Do tego jego naturalna formuła sprawia, że żeby osiągnąć doskonałe rezultaty myjące nie musicie użyć dużo produktu, dzięki czemu chronicie środowisko również poprzez oszczędne zużycie płynu. Używając żelu do WC nie musicie również martwić się o skórę – jego formuła jest delikatniejsza niż większości typowych środków do czyszczenia toalet. Z Camolinem chronicie środowisko nie tylko poprzez jego wegański skład pozbawiony silnej chemii, czy oszczędność – opakowania w których znajdują się nasze produkty pochodzą w 100% z recyklingu. Dzięki temu jednoczesne dbanie o czystość, siebie i środowisko jeszcze nigdy nie była tak prosta! Oprócz tego żel do WC Camolin ma również przyjemny, delikatny zapch aronii. Teraz możecie doświadczyć nie tylko czystości, ale też naturalnego zapachu.

Właściwości

Składniki: <5% niejonowe związki powierzchniowo-czynne, <5% kompozycja zapachowa < 5 % środek konserwujący (Methylisotiazolinone, Benzisothiazolinone).

Termin trwałości: 2 lata od daty produkcji podanej na opakowaniu. Podana data jest jednocześnie oznaczeniem partii. Przechowywać w temperaturze od 5ºC do 35°C. Wyrób chronić przed zamarznięciem

Sposób użycia: rozprowadzić żel równomiernie pod górną krawędzią muszli (można pozostawić na 5-10 mniut) następnie spłukać wodą.

Środki ostrożności

UWAGA

Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. Przed użyciem przeczytać etykietę. Stosować rękawice ochronne. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednich miejsc zgodnych z obowiązującymi przepisami.

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top