Żel do mycia urządzeń sanitarnych WC GEL ROKO Professional

Zapytaj o dostępność
Produkt wyprzedany
Kod produktu: RPF-K-0008

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

WC GEL to preparat w postaci żelu przeznaczony do czyszczenia urządzeń sanitarnych wykonanych z ceramiki, takich jak toalety, pisuary. Dzięki konsystencji żelu produkt długo utrzymuje się na czyszczonych powierzchniach. Skutecznie usuwa kamień i rdzę, a także osady pochodzenia organicznego.

Żel do mycia urządzeń sanitarnych WC GEL ROKO Professional

Zastosowanie

Żel do mycia urządzeń sanitarnych WC GEL ROKO Professional  to preparat do użytku profesjonalnego, przeznaczony do czyszczenia urządzeń sanitarnych wykonanych z ceramiki, takich jak muszle klozetowe czy pisuary. Dzięki żelowej konsystencji długo utrzymuje się na czyszczonych powierzchniach. Receptura oparta jest na kompozycji kwasów, co powoduje, że zabrudzenia usuwane są samoczynnie.

Wc Gel nie tylko usuwa osady z kamienia, rdzy i innych pochodzenia organicznego, ale także zabezpiecza powierzchnie przed powstawaniem nowych. Zaletą preparatu są także jego właściwości dezodorujące, dlatego po zastosowaniu na czyszczonych powierzchniach pozostaje długotrwały przyjemny zapach. Żel do mycia urządzeń sanitarnychto idealny produkt do codziennego utrzymania czystości toalet, pisuarów i innych ceramicznych urządzeń sanitarnych. Preparat doskonale sprawdzi się we wszelkiego rodzaju miejscach użyteczności publicznej m. in. na basenach, w ośrodkach SPA, hotelach, szkołach i przedszkolach. 

Właściwości

 • doskonale usuwa silne zabrudzenia,
 • zabezpiecza przed przywieraniem zanieczyszczeń pochodzenia organicznego,
 • pozostawia długotrwały przyjemny zapach,
 • posiada właściwości dezodorujące,
 • wydajny w użyciu
 • długo utrzymuje się na czyszczonej powierzchni 

Środki ostrożności

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia: H314 Powoduje poważne oparzenia skóry oraz uszkodzenia oczu.

Zwroty wskazujące środki ostrożności:

Ogólne:Chronić przed dziećmi. Przed użyciem przeczytać etykietę.

Zapobieganie: Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy.

Reagowanie: W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: Wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów.

W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: (lub z włosami) Natychmiast zdjąć całą zanieczyszczoną odzież. Spłukać skórę pod strumieniem wody/prysznicem.

W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem.

Przechowywanie: Przechowywać pod zamknięciem.

Usuwanie: Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednich miejsc zgodnych z obowiązującymi przepisami.

Niebezpieczne składniki: kwas fosforowy (V)

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top