Żel do toalet i łazienki Brilless Premium

Cena netto: od 56,68 zł od 51,02 zł
Cena brutto: od 69,72 zł od 62,75 zł w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Rabat 10%
Zapytaj o dostępność
Produkt wyprzedany
Kod produktu: BLS-K-0008

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Uniwersalny żel do czyszczenia toalet i łazienki Brilless, szybko i skutecznie czyści powierzchnie, usuwając brud i osady, pozostawiając w łazience świeżą woń.
Promocja

Zastosowanie

Uniwersalny żel do łazienki Brilless to unikalny produkt, który szybko i skutecznie poradzi sobie z typowymi w łazience zabrudzeniami takimi jak osad z mydła czy kamień. Żelowa konsystencja sprawia, że naniesiony produkt rozpuszcza brud nie spływając z powierzchni, co ułatwia jego stosowanie. Pozostawia w łazience świeżą woń czystości, czyniąc umyte powierzchnie higienicznie czyste i lśniące. Nadaje się do zarówno do czyszczenia armatury łazienkowej, jak i urządzeń sanitarnych.

Sposób użycia: Żel rozprowadzić równomiernie na czyszczonej powierzchni. W przypadku czyszczenia toalet żel rozprowadzić również równomiernie pod krawędzią muszli.. Nie rozcieńczać. Dla uzyskania lepszego rezultatu pozostawić na około 10 min., po czym spłukać wodą. W przypadku silnych zabrudzeń czynność powtórzyć i użyć.

Zalecenia: Nie mieszać z innymi środkami czyszczącymi, w szczególności na bazie chloru.

Składniki: <5 % niejonowe środki powierzchniowo czynne, < 5 % kompozycja zapachowa (Benzyl Alcohol, Geraniol, Citronellol, Limonene), < 5% środek konserwujący (Methylisothiazolinone, Benzisothiazolinone).

Środki ostrożności

Zawiera: Kwas glikolowy, kwas cytrynowy.

Powoduje poważne oparzenia skóry oraz uszkodzenia oczu. Przed użyciem przeczytać etykietę. Chronić przed dziećmi. Stosować rękawice ochronne/ odzież ochronną ochronę oczu/ ochronę twarzy. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ (lub włosami): Natychmiast zdjąć całą zanieczyszczoną odzież. Spłukać skórę pod strumieniem wody [lub prysznicem]. Skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. Przechowywać pod zamknięciem. Zawartość/ pojemnik usuwać do odpowiednich miejsc zgodnych z obowiązującymi przepisami.

Pliki do pobrania

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Polecane produkty

Żel do czyszczenia toalet Flo WC

Cena netto: od 4,55 zł
Cena brutto: od 5,60 zł
Promocja
Promocja

Zmywak łazienkowy 1 szt. Jan Niezbędny

2,19 zł Cena netto: 2,43 zł
2,69 zł
Produkt tylko dla firm
Produkt niebezpieczny
Promocja
Promocja

Antybakteryjne ściereczki nasączone 40 szt Jan Niezbędny

5,41 zł Cena netto: 6,01 zł
6,65 zł

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top