Żel pod prysznic męski Camolin 265 ml

Cena netto: od 6,50 zł od 6,50 zł
Cena brutto: od 7,99 zł od 7,99 zł w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Rabat 0.1%
Zapytaj o dostępność
Produkt dostępny
Kod produktu: CAM-K-0004

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Męski żel pod prysznic Camolin to odświeżający żel pod prysznic. Delikatna formuła żelu myje i orzeźwia skórę. Zawarty w żelu kompleks ziół posiada właściwości nawilżające i pielęgnujące. Produkt wegański. Zawiera 92% składników pochodzenia naturalnego. 
Dostępne zapachy: chmiel, dąb, kasztan

Zawiera kompleks ziół:
ziele rozmarynu, ziele tymianku, korzeń lubczyku, kwiat lipy, liść mięty.
Promocja
Żel pod prysznic męski Camolin 265 ml

Zastosowanie

Żel pod prysznic Camolin pielęgnuje i delikatnie myje skórę przywracając jej świeżość. Produkt dedykowany jest dla mężczyzn. Specjalnie dobrany kompleks ziół łagodnie nawilża skórę. Naturalne składniki ziołowe poprawią kondycję skóry: ziele rozmarynu, ziele tymianku, korzeń lubczyku, kwiat lipy, liść mięty. Kąpiel w żelu zawierającym naturalne zioła pozwoli delikatnie ukoić zmęczoną skórę oraz zadba o jej nawilżenie.

Linia produktów Camolin to kosmetyki wegańskie zapewniające ekologiczną i zdrową pielęgnację skóry. Kosmetyki Camolin nie zawierają żadnych składników pochodzenia zwierzęcego, a ich receptura oparta jest na naturalnych wyciągach i ekstraktach z rośin oraz ziół.

Właściwości

 • kompleks 5 ziół : ziele rozmarynu, tymianku, korzeń lubczyku, kwiat lipy, liść mięty
 • 92 % składników pochodzenia naturalnego
 • przyjazny dla wegan
Sposób użycia: na wilgotną dłoń nanieść niewielką ilość żelu i rozprowadzić po powierzchni skóry. Następnie obficie zmyć wodą.

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Polecane produkty

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top