Odmrażacz do szyb NANOAUTO 750 ml

Cena netto: 8,53 zł (11,37 zł / 1 l)
Cena brutto: 10,49 zł (13,99 zł / 1 l) w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Zapytaj o dostępność

W magazynie: 0 szt.

Kod produktu: NAN-0034-1

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
  Atomizer
 • Zawartość:
  750 ml
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Odmrażacz do szyb samochodowych tworzony, aby szybko usuwać lekki lód i mróz z przedniej szyby z auta. Pomaga również zwiększyć widoczność i zapobiega oblodzeniu powierzchni przez długi okres czasu. Produkt ma właściwości czyszczące.
Odmrażacz do szyb NANOAUTO 750 ml

Zastosowanie

Odmrażacz do szyb samochodowych tworzony, aby szybko usuwać lekki lód i mróz z przedniej szyby z auta. Pomaga również zwiększyć widoczność i zapobiega oblodzeniu powierzchni przez długi okres czasu. Produkt ma właściwości czyszczące. Działa przy temperaturach do minus 30 stopni. W zaledwie kilka chwil odmraża powierzchnię szyby, pozostawiając ją gładką i bez zarysowań. Zawarte w odmrażaczu nanocząsteczki sprawiają, że po zastosowaniu odmrażacza łatwiej jest następnym razem usunąć lód z powierzchni szyby.

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top