Pasta do mycia rąk Handcleaner Yellow tubka 100 g

Cena netto: 5,50 zł (55,00 zł / 1 kg)
Cena brutto: 6,77 zł (67,70 zł / 1 kg) w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Zapytaj o dostępność

W magazynie: 0 szt.

Kod produktu: AME-0001

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
  100 g
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Pasta do mycia rąk Handcleaner Yellow tubka 100 g - silna żelowa pasta oparta na cytrusach dedykowana do mycia mocno zabrudzonych rąk. Skutecznie usuwa ciężkie przemysłowe zabrudzenia. Produkt zawiera przyjazne dla skóry składniki. Dzięki żelowej konsystencji nie wymaga stosowania wody.

Pasta do mycia rąk Handcleaner Yellow tubka 100 g

Zastosowanie

Pasta Handcleaner Yellow idealnie nadaje się do usuwania trudnych zabrudzeń tłuszczowych, smolistych oraz pochodzące z farb i lakierów. Świetnie usuwa zabrudzenia z atramentu i olejów silnikowych oraz przemysłowych. Produkt jest bardzo wydajny i działa regenerująco na skórę.

Właściwości

Jak stosować: Posmaruj suchą dłonią niewielką ilością pasty do czyszczenia rąk, aż brud się rozluźni. Spłucz dłonie czystą wodą lub zabrudzenia usuń ręcznikiem papierowym (czyściwem). Wysusz ręce.

Opakowanie przechowuj szczelnie zamknięte w chłodnym pomieszczenie ze stałą temperaturą. Termin przydatności podany na opakowaniu.

Ważne ! Produkt przeznaczony do mycia na sucho. Dopiero po umyciu dłonie spłukać wodą.

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Administratorem Danych Osobowych jest distripark.com sp. z o.o. ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny.

Dane osobowe będą przetwarzane w celu zwrotnego kontaktu – przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na pytanie lub podjęcia tych działań – podstawą przetwarzania jest realizacja prawnie uzasadnionych interesów Administratora (art. 6. ust. 1 lit. f RODO) lub podjęcie działań na żądanie Klienta, zmierzających do zawarcia umowy (art. 6. ust. 1 lit. b RODO).

Szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się na stronie internetowej Administratora w zakładce Ochrona Danych Osobowych.

Back to top