Pasta do mycia rąk Handcleaner Yellow tubka 100 g

Cena netto: 5,50 zł (55,00 zł / 1 kg)
Cena brutto: 6,77 zł (67,65 zł / 1 kg) w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Zapytaj o dostępność

W magazynie: 0 szt.

Kod produktu: AME-0001

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
  100 g
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Pasta do mycia rąk Handcleaner Yellow tubka 100 g - silna żelowa pasta oparta na cytrusach dedykowana do mycia mocno zabrudzonych rąk. Skutecznie usuwa ciężkie przemysłowe zabrudzenia. Produkt zawiera przyjazne dla skóry składniki. Dzięki żelowej konsystencji nie wymaga stosowania wody.

Pasta do mycia rąk Handcleaner Yellow tubka 100 g

Zastosowanie

Pasta Handcleaner Yellow idealnie nadaje się do usuwania trudnych zabrudzeń tłuszczowych, smolistych oraz pochodzące z farb i lakierów. Świetnie usuwa zabrudzenia z atramentu i olejów silnikowych oraz przemysłowych. Produkt jest bardzo wydajny i działa regenerująco na skórę.

Właściwości

Jak stosować: Posmaruj suchą dłonią niewielką ilością pasty do czyszczenia rąk, aż brud się rozluźni. Spłucz dłonie czystą wodą lub zabrudzenia usuń ręcznikiem papierowym (czyściwem). Wysusz ręce.

Opakowanie przechowuj szczelnie zamknięte w chłodnym pomieszczenie ze stałą temperaturą. Termin przydatności podany na opakowaniu.

Ważne ! Produkt przeznaczony do mycia na sucho. Dopiero po umyciu dłonie spłukać wodą.

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top