Płyn do czyszczenia kuchni Brilless Professional Kitchen cleaner

Cena netto: od 7,31 zł od 6,58 zł
Cena brutto: od 8,99 zł od 8,09 zł w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Rabat 10%
Zapytaj o dostępność
Produkt dostępny
Kod produktu: BLS-K-0016

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Brilless Professional Kitchen Cleaner to specjalistyczny preparat do czyszczenia wszystkich powierzchni zmywalnych w kuchni.
Promocja
Płyn do czyszczenia kuchni Brilless Professional Kitchen cleaner

Zastosowanie

Brilless Professional Kitchen Cleaner to łatwy w użyciu spray, przeznaczony do usuwania zabrudzeń kuchennych. Spray szybko i skutecznie usuwa tłuszcz, brud i osady powstałe na kuchenkach, płytach grzewczych, okapach, blatach, zlewozmywakach i innych powierzchniach. Aktywna piana w formie sprayu, łatwo i skutecznie usuwa zabrudzenia bez smug i zarysowań. Produkt pozostawia świeży, cytrusowy zapach, który sprawia, że kuchnia pachnie czystością.

Składniki: < 5 % niejonowe środki powierzchniowo czynne, < 5 % amfoteryczne środki powierzchniowo czynne. Zawiera również: kompozycję zapachową (Limonene).

Sposób użycia: Produkt gotowy do użycia. Spryskać czyszczoną powierzchnię, następnie wyczyścić za pomocą gąbki lub szmatki. Po użyciu płynu powierzchnię spłukać wodą. W przypadku trudnych zabrudzeń, płyn pozostawić na powierzchni około 1 minutę i czynność powtórzyć.

Zalecenia: Sprawdzić działanie płynu na niewidocznej części czyszczonej powierzchni. Preparat może być użyty do czyszczenia powierzchni odpornych na działanie zasad.

Środki ostrożności

Zawiera: Wodorotlenek potasu

H314 Powoduje poważne oparzenia skóry oraz uszkodzenia oczu.

W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Dokładnie umyć ręce po użyciu. Przed użyciem przeczytać etykietę. Stosować rękawice ochronne/ ochronę oczu/ ochronę twarzy. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ (lub z włosami): Natychmiast zdjąć całą zanieczyszczoną odzież. Spłukać skórę pod strumieniem wody [lub prysznicem]. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. Przechowywać pod zamknięciem. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednich miejsc zgodnych z obowiązującymi przepisami.

Pliki do pobrania

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top