Płyn do mycia szyb i luster Flo z octem owocowym

Cena netto: od 4,06 zł od 3,24 zł
Cena brutto: od 4,99 zł od 3,99 zł w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Rabat 20.1%
Zapytaj o dostępność
Produkt dostępny
Kod produktu: FL-K-0015

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Płyn do mycia szyb, luster i innych powierzchni szklanych Flo z octem jabłkowym to gwarancja czystości i lśniących powierzchni bez smug. Płyn do mycia szyb i luster Flo z octem jabłkowym nadaje trwały połysk czyszczonym powierzchniom szklanym. Pozostawia świeży jabłowy zapach. 
Płyn do mycia szyb i luster Flo z octem owocowym

Zastosowanie

Nowoczesna formuła płynu do mycia szyb. luster i innych powierzchni szklanych Flo z octem jabłkowym  gwarantuje czystość i lśniące powierzchnie bez smug. Dzięki zawartości octu jabłkowego nadaje połysk na lustrach, szybach i powierzchniach szklanych. Pozostawia przyjemny, owocowy zapach.

Składniki: < 5 % kompozycja zapachowa, < 5 % środek konserwujący (Methylisotiazolinone, Benzisothiazolinone).

Sposób użycia: Spryskać czyszczoną powierzchnię i wytrzeć suchą szmatką.

Pliki do pobrania

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Polecane produkty

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top