Podpałka wełna drzewna EKO 32 sztuki

Cena netto: 9,35 zł (5,19 zł / 1 szt)
Cena brutto: 11,50 zł (6,39 zł / 1 szt) w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Zapytaj o produkt

W magazynie: 5 szt.

Kod produktu: ZAP-PE32K

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
  Pudełko tekturowe
 • Zawartość:
  1.8 szt
 • Opakowanie zbiorcze:
  Karton 12 szt.
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Podpałka EKO 32 sztuk to produkt w formie kulek z wełny drzewa mieszanego nasączonych parafiną.

Podpałka wełna drzewna EKO 32 sztuki

Zastosowanie

Podpałak wełna drzewna to produkt dedykowany do rozpalania pieca, kominka czy grilla. Czas palenia to około 10 minut. Pozwala skutecznie rozpalić paliwo w piecu, drewno w kominku, a także węgiel drzewny. Pozwala na szybkie rozpalenie ognia nawet w niesprzyjających warunkach pogodowych. Nowoczesna technologia gwarantuje, że przy rozpalaniu podpałka nie wydziela szkodliwych dla zdrowia substancji. Produkt nie wpływa na smak grillowanych dań. Podpałka jest wykonana ze składników naturalnych. Posiada certyfikat FSC co oznacza, że surowce użyte przy produkcji pochodzą z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony.

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top