Wegański płyn do mycia szyb Camolin Cytryna & Jaśmin

Cena netto: od 85,76 zł od 85,76 zł
Cena brutto: od 105,48 zł od 105,48 zł w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Rabat 0%
Zapytaj o dostępność
Produkt dostępny
Kod produktu: CAM-K-0008

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Wegański płyn do mycia szyb Camolin Cytryna & Jaśmin:
 • 90% naturalnych składników
 • Wegański produkt, nietestowany na zwierzętach
 • Przyjemny zapach cytryn i jaśminu
 • Naturalna formuła ułatwiająca biodegradację
 • Butelka w 100% nadająca się do recyklingu
Wegański płyn do mycia szyb Camolin Cytryna & Jaśmin

Zastosowanie

Wegański płyn do mycia szyb Camolin Cytryna & Jaśmin to oparty na naturalnej formule płyn do mycia szyb. Szybko i bez smug czyści Wasze szyby, nie zawierając przy tym typowych dla takich produktów składników i chemikaliów. Lecz skuteczność to nie jego jedyna cecha- dzięki unikalnej formule płynu do mycia szyb Camolin mycie będzie również ekologiczne ze względu na fakt, że wszystkie składniki są biodegradowalne. Jest to możliwe dzięki temu, że oparty jest o sprawdzone naturalne składniki i ekstrakty. Sprawi to, że do skutecznego czyszczenia wystarczy zastosować jedynie niewielką ilość produktu. Co więcej Camolin nie tylko skutecznie i szybko i bez smug czyści Wasze szyby, lecz również dba o dłonie zmiękczając i nawilżając naskórek. Dzięki stosowaniu produktów Camolin przyczyniacie się do ochrony środowiska nie tylko ze względu na ich wegański skład pozbawiony chemii – butelki w których znajdziecie nasze produkty pochodzą w 100% z recyklingu. Dzięki temu jednoczesna ochrona środowiska i skuteczne utrzymanie czystości nie były tak łatwe! Ponadto, płyn do mycia szyb Camolin ma również łagodny, naturalny zapach cytryny i jaśminu. Dzięki temu po każdym myciu będziecie mogli poczuć orzeźwiający zapach.

Właściwości

Składniki: <5% kompozycja zapachowa, <5% środek konserwujący (Phenoxyethanol, Benzisothiazolinone).
Termin trwałości: data podana na opakowaniu. Podana data jest jednocześnie oznaczeniem partii. Przechowywać w temperaturze od 5ºC do 35°C. Chronić preparat przed światłem słonecznym. Chronić przed zamarznięciem.

Środki ostrożności

Przechowywać poza zasięgiem dzieci.
Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu dokładnie przemyć wodą.

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top