Płyn do czyszczenia stali nierdzewnej 500 ml - Stinox

Ocena:
100% of 100
Cena netto: 11,20 zł 5,68 zł (11,36 zł / 1 l)
Cena brutto: 13,78 zł 6,99 zł (13,97 zł / 1 l) w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Rabat 49.3%
Zapytaj o produkt

W magazynie: 9 szt.

Kod produktu: RF-0905

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
  Atomizer
 • Zawartość:
  0.5 l
 • Opakowanie zbiorcze:
  Karton 12 szt., Paleta - 720 szt.
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Płyn do czyszczenia stali nierdzewnej 500 ml - Stinox to płyn przeznaczony do ręcznego mycia, nabłyszczania i konserwacji elementów ze stali nierdzewnej, metali kolorowych oraz ich stopów o strukturze błyszczącej i półmatowej. Szczególnie polecany do czyszczenia elementów stalowych blatów kuchennych, lodówek, kuchenek mikrofalowych, piecy, listew bocznych płyt grzewczych oraz piekarników.

Promocja
Płyn do czyszczenia stali nierdzewnej 500 ml - Stinox

Zastosowanie

Produkt dedykowany do pielęgnacji elementów ze stali nierdzewnej i metali kolorowych. Ergonomiczne opakowanie ułatwia sprzątanie. Produkt łatwo się rozprowadza, szybko wysycha nie pozostawiając smug, jednocześnie nadając czyszczonym powierzchniom połysk. Doskonały do stalowych elementów lodówek, kuchenek mikrofalowych, piecy, listew bocznych płyt grzewczych oraz piekarników. Przeznaczony również do systematycznego czyszczenia i pielęgnacji wewnętrznej zabudowy wind, balustrad, klamek czy gzymsów. Świetnie czyści i konserwuje zewnętrzne części garnków, okucia żeglarskie oraz stalowe elementy dekoracyjne. Skutecznie chroni powierzchnie metalowe przed procesem utleniania oraz ponownym zabrudzeniem. Regularnie stosowany zabezpiecza powierzchnie przed osadzaniem się brudu. Nie mieszać ze środkami zawierającymi chlor.

Właściwości

 • szybki czas wysychania
 • nie pozostawia tłustych plam, smug
 • łatwo się rozprowadza
 • świetnie nabłyszcza
 • skutecznie konserwuje elementy ze stali nierdzewnej
 • ergonomiczny rozmiar opakowania

Środki ostrożności

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia:
Powoduje poważne oparzenia skóry oraz uszkodzenia oczu.

Zwroty wskazujące środki ostrożności:
Chronić przed dziećmi. Przed użyciem przeczytać etykietę. Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: Wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: (lub z włosami). Natychmiast zdjąć całą zanieczyszczoną odzież. Spłukać skórę pod strumieniem wody/prysznicem. Skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. Przechowywać pod zamknięciem. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednich miejsc zgodnych z obowiązującymi przepisami.

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Polecane produkty

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top