Płyn do mycia akcesoriów dziecięcych - smoczków, butelek i naczyń Flo Baby

Cena netto: od 54,20 zł od 54,20 zł
Cena brutto: od 66,67 zł od 66,67 zł w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Zapytaj o dostępność
Produkt dostępny
Kod produktu: FL-K-0020

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Płyn do mycia akcesoriów dziecięcych Flo Baby przeznaczony jest do mycia butelek, smoczków, naczyń oraz zmywalnych zabawek.
Płyn do mycia akcesoriów dziecięcych - smoczków, butelek i naczyń Flo Baby

Zastosowanie

Płyn do mycia akcesoriów dzięcych Flo Baby to hipoalergiczny, uniwersalny płyn przeznaczony do mycia wszelkich akcesoriów dla Twojego dziecka: smoczków, butelek, talerzyków, łyżeczek i zmywalnych zabawek. Dzięki innowacyjnej formule myjącej skutecznie usuwa wszelkie zabrudzenia oraz pozostałości po mleku, sokach, kaszkach i deserach. Łatwo się spłukuje, nie pozostawia osadów. Płyn do mycia akcesoriów Baby Flo jest delikatny i bezpieczny dla skóry dłoni. Produkt nie zawiera barwników, fosforanów ani kompozycji zapachowych. Posiada neutralne pH. Przebadany dermatologicznie*.

*Potwierdzone badaniami dermatologicznymi

Właściwości

Składniki: 5 -15 % anionowe środki powierzchniowo czynne, <5 % niejonowe środki powierzchniowo czynne. Zawiera również: enzymy, środek konserwujący (Methylisothiazolinone, Benzisothiazolinone).

Sposób użycia: nanieś niewielką ilość płynu na gąbkę. Dostosuj dawkę płynu do ilości naczyń i stopnia ich zabrudzenia. Po umyciu naczynia dokładnie wypłucz ciepłą wodą i wysterylizuj wrzątkiem.

 

Środki ostrożności

Przechowywać z dala od produktów spożywczych. Przechowywać z dala od dzieci. Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu oczy dokładnie przemyć wodą.

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top