Profesjonalna gąbka usuwająca kamień Vileda Professional PUR Active niebieska 10 szt.

Cena netto: 43,99 zł (4,40 zł / 1 szt)
Cena brutto: 54,11 zł (5,41 zł / 1 szt) w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Zapytaj o dostępność

W magazynie: 0 szt.

Kod produktu: VIL-0018

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
  10 szt
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
  Niebieski
 • Zapach:

O produkcie

Gąbka do czyszczenia PUR Active marki Vileda Professional to wysokiej jakości gąbka, która z łatwością usuwa brud. Jej sekret leży w kształcie, struktura powierzchniowa gąbki ma falisty kształt. Gąbka nie tworzy rys na czyszczonej powierzchni. Doskonale usuwa kamień z kabin prysznicowych oraz baterii. 

Profesjonalna gąbka usuwająca kamień Vileda Professional PUR Active niebieska 10 szt.

Zastosowanie

Gąbka do czyszczenia PUR Active  to wysokiej jakości gąbka, która z łatwością usuwa kamień z czyszczonych powierzchni. Pozwala zaoszczędzić sporo czasu na myciu dzięki szybkiemu i skutecznemu działaniu. Gąbka PUR Active marki Vileda nie powoduje zarysowań. Kolorowa część gąbki idealnie się pieni, a jej szorstka część z łatwością usuwa zabrudzenia. Sekret jej skuteczności tkwi w jej kształcie - struktura gąbki ma falisty kształt.
Doskonale usuwa kamień z kabin prysznicowych oraz baterii, dzięki czemu jest niezastąpiona przy sprzątaniu łazienki. W opakowaniu znajduje się 10 gąbek.

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Polecane produkty

Produkty, które również mogą Cię zainteresować

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top