Aktywna piana do mycia samochodów oraz usuwania tłustych zabrudzeń 1l

Cena netto: 15,45 zł (15,45 zł / 1 l)
Cena brutto: 19,00 zł (19,00 zł / 1 l) w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Zapytaj o dostępność

W magazynie: 0 szt.

Kod produktu: NAN-0006

Specyfikacja

  • Opakowanie jednostkowe:
  • Zawartość:
    1 l
  • Opakowanie zbiorcze:
  • pH:
  • Odczyn:
  • Kolor:
  • Zapach:

O produkcie

Aktywna piana do mycia samochodów oraz usuwania tłustych zabrudzeń to zaawansowany produkt, który zawiera w sobie nanocząsteczki, które rozbijają strukturę zabrudzeń dzięki czemu z łatwością schodzą one z powierzchni samochodu. Produkt w odróżnieniu od konkurencji zawiera minimalną ilość składników, które są agresywne dla pojazdów.

Aktywna piana do mycia samochodów oraz usuwania tłustych zabrudzeń 1l

Zastosowanie

Aktywna piana do mycia samochodów oraz usuwania tłustych zabrudzeń to innowacyjny produkt, który zawiera w sobie innowacyjne nanoskładniki, które skutecznie rozbijają strukturę zanieczyszczeń dzięki czemu zostają one z łatwością usuwane z powierzchni samochodu. Preparat ten wytwarza dużą ilość piany, która idealna jest do mycia bezdotykowego. Nie pozostawia osadów oraz nadaje lakierowi idealny połysk.

Właściwości

Sposób użycia:


Produkt występuje w formie koncentratu, co znaczy, że przed użyciem należy go rozcieńczyć z wodą. Aktywna piana nadaje się idealnie do pianownic, lancy i do mycia ręcznego. Przygotować odpowiednie rozcieńczenie, następnie spłukać auto wodą i na wilgotny lakier nanieść równomiernie na powierzchnie całego samochodu aktywną pianę. Po naniesieniu piany należy odczekać ok. 3 minuty, aby piana dokładnie rozbiła wszelkie zabrudzenia. Po odczekaniu spłukać auto wodą pod ciśnieniem. Może być potrzebne przetarcie samochodu gąbką.

Rozcieńczenia: Pianownica 1:10, Lanca 1:5, Mycie ręczne 1:40.

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Administratorem Danych Osobowych jest distripark.com sp. z o.o. ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny.

Dane osobowe będą przetwarzane w celu zwrotnego kontaktu – przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na pytanie lub podjęcia tych działań – podstawą przetwarzania jest realizacja prawnie uzasadnionych interesów Administratora (art. 6. ust. 1 lit. f RODO) lub podjęcie działań na żądanie Klienta, zmierzających do zawarcia umowy (art. 6. ust. 1 lit. b RODO).

Szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się na stronie internetowej Administratora w zakładce Ochrona Danych Osobowych.

Back to top