Aktywna piana do mycia samochodów oraz usuwania tłustych zabrudzeń 1l

Cena netto: 15,45 zł (15,45 zł / 1 l)
Cena brutto: 19,00 zł (19,00 zł / 1 l) w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Zapytaj o produkt

W magazynie: 2 szt.

Kod produktu: NAN-0006

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
  1 l
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Aktywna piana do mycia samochodów oraz usuwania tłustych zabrudzeń to zaawansowany produkt, który zawiera w sobie nanocząsteczki, które rozbijają strukturę zabrudzeń dzięki czemu z łatwością schodzą one z powierzchni samochodu. Produkt w odróżnieniu od konkurencji zawiera minimalną ilość składników, które są agresywne dla pojazdów.

Aktywna piana do mycia samochodów oraz usuwania tłustych zabrudzeń 1l

Zastosowanie

Aktywna piana do mycia samochodów oraz usuwania tłustych zabrudzeń to innowacyjny produkt, który zawiera w sobie innowacyjne nanoskładniki, które skutecznie rozbijają strukturę zanieczyszczeń dzięki czemu zostają one z łatwością usuwane z powierzchni samochodu. Preparat ten wytwarza dużą ilość piany, która idealna jest do mycia bezdotykowego. Nie pozostawia osadów oraz nadaje lakierowi idealny połysk.

Właściwości

Sposób użycia:


Produkt występuje w formie koncentratu, co znaczy, że przed użyciem należy go rozcieńczyć z wodą. Aktywna piana nadaje się idealnie do pianownic, lancy i do mycia ręcznego. Przygotować odpowiednie rozcieńczenie, następnie spłukać auto wodą i na wilgotny lakier nanieść równomiernie na powierzchnie całego samochodu aktywną pianę. Po naniesieniu piany należy odczekać ok. 3 minuty, aby piana dokładnie rozbiła wszelkie zabrudzenia. Po odczekaniu spłukać auto wodą pod ciśnieniem. Może być potrzebne przetarcie samochodu gąbką.

Rozcieńczenia: Pianownica 1:10, Lanca 1:5, Mycie ręczne 1:40.

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top