Niejonowy surfaktant zwilżający o wysokiej detergencji – ROKAnol L5P5 950 kg

Cena netto: 13 224,00 zł (13,92 zł / 1 kg)
Cena brutto: 16 265,52 zł (17,12 zł / 1 kg) w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Zapytaj o dostępność

W magazynie: 0 szt.

Kod produktu: PE-00210

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
  DPPL
 • Zawartość:
  950 kg
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Niejonowy surfaktant zwilżający o wysokiej detergencji – ROKAnol L5P5 950 kg  - to środek powierzchniowo czynny charakteryzujący się: niską temperaturą krzepnięcia (-9oC), niskim poziomem zmętnienia w roztworach wodnych (27-31oC), wysoką zdolnością zwilżającą, niską zdolnością pianotwórczą, zdolnością do regulowania pienienia, wysoką detergencją, niską tendencją do tworzenia żeli w stężonych roztworach wodnych, efektywnym obniżeniem kąta zwilżania..

Produkt dostępny na zamówienie. Przed złożeniem zamówienia prosimy o potwierdzenie terminu realizacji.

ROKAnol L5P5 dostępny w opakowaniach:

Produkt tylko dla firm
Niejonowy surfaktant zwilżający o wysokiej detergencji – ROKAnol L5P5 950 kg

Zastosowanie

ROKAnol L5P5 należy do grupy niejonowych surfaktantów typu alkoksylowanych alkoholi tłuszczowych. Wyrób ten oparty jest na surowcu pochodzenia naturalnego. Produkt posiada postać klarownej lub lekko mętnej cieczy o niskiej temperaturze krzepnięcia, ok -9oC i jasnej barwie, max. 100 w skali Hazena. Wyrób posiada punkt zmętnienia w wodzie w zakresie 27-31oC. Niski poziom punktu zmętnienia w roztworach wodnych pozwala na wykorzystanie pełnych zalet aplikacyjnych produktu w temperaturach zbliżonych lub nieco wyższych od temperatury pokojowej.
ROKAnol L5P5 jest jednym z najlepszych środków zwilżających o wysokiej detergencji do szeroko rozumianego czyszczenia w gospodarstwie domowym oraz czyszczenia profesjonalnego, gdzie oprócz powyższych cech wymagane są także niskie zdolności pianotwórcze. Wyrób ten posiada właściwości czyszczące na poziomie szeroko stosowanych etoksylatów alkoholu laurylowego, ale odznacza się kilkukrotnie niższą pianotwórczością. Sprawia to, że obok Rokanolu L4P5, Rokanol L5P5 jest jednym z najbardziej uniwersalnych surfaktantów niskopiennych w ofercie. Właściwości niskopienne ulegają znacznemu obniżeniu po przekroczeniu temperatury punktu zmętnienia w wodzie, co pozytywnie wpływa na parametry użytkowe wyrobu.
Właściwości niskopienne ulegają znacznemu obniżeniu po przekroczeniu temperatury punktu zmętnienia w wodzie, co pozytywnie wpływa na parametry użytkowe wyrobu podczas procesu. Doskonałe właściwości zwilżające wyrobu, połączone z niskim punktem zmętnienia, są wykorzystywane także w profesjonalnych środkach przeznaczonych do zmywarek. ROKAnol L5P5, poprzez obniżenie kąta zwilżania na twardych powierzchniach, powoduje szybsze schnięcie naczyń zapobiegając tym samym tworzeniu się zacieków. Cechy te są wykorzystywane także w środkach ochrony roślin i adjuwantach, gdzie obniżenie kąta zwilżania ma decydujący wpływ na zwiększenie skuteczność działania substancji aktywnej pestycydu.
Ponadto Rokanol L5P5 jest stosowany w środkach pomocniczych dla przemysłu tekstylnego, głównie w środkach do bielenia tkanin. Produkt łączy w sobie dwie podstawowe zalety: doskonała zwilżalność na różnych typach tkanin i wysoka zdolność usuwania zabrudzeń z materiałów włókienniczych.
Produkt może pełnić również funkcje solubilizatora w formulacjach kosmetycznych, tj. w produktach do stosowania po opalaniu, antyperspirantach, w żelach pod prysznic, w kosmetykach do pielęgnacji ciała, kosmetykach kolorowych oraz w preparatach do stylizacji włosów.

Środki ostrożności

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia:

 • H315 Działa drażniąco na skórę.
 • H319 Działa drażniąco na oczy.

Zwroty wskazujące środki ostrożności:

 • P264 Dokładnie umyć ręce po użyciu.
 • P280 Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy.
 • P301+P312 W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: W przypadku złego samopoczucia, skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ lub z lekarzem.
 • P302+P352 W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody z mydłem.
 • P305+P351+P338 W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą
 • przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.
 • P501 Zawartość pojemnika jak i pojemnik utylizować zgodnie z lokalnymi, regionalnymi, narodowymi oraz międzynarodowymi przepisami.

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Produkty, które również mogą Cię zainteresować

Butelka HDPE Hydra bez nakrętki 0,5l

Cena netto: 0,56 zł
Cena brutto: 0,69 zł

Kanister HDPE Biały bez nakrętki 5 l

Cena netto: 2,14 zł
Cena brutto: 2,63 zł

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top