Płyn do szyb Rosil ROKO Professional

Cena netto: od 2 337,46 zł od 2 337,46 zł
Cena brutto: od 2 875,08 zł od 2 875,08 zł w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Rabat 18.7%
Zapytaj o dostępność
Produkt dostępny
Kod produktu: RPF-K-0003

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Płyn do mycia luster, okien i innych powierzchni szklanych Rosil ROKO Professional to wydajny i szybkoschnący płyn do mycia wszytkich szklanych powierzchni. Nie pozostawia smug. Nadaje trwały połysk, przyspiesza wysychanie czyszczonej powierzchni.
Płyn do szyb Rosil ROKO Professional

Zastosowanie

Płyn do mycia szyb i powierzchni szklanych Rosil ROKO Professional to środek przeznaczony do profesjonalnego czyszczenia powierzchni szklanych, takich jak lustra i szyby, płytki ceramiczne, laminaty meblowe, powierzchnie ceramiczne i emaliowane. Preparat jest szybkoschnący i nie pozostawia smug na umytych powierzchniach. Płyn do mycia szyb to ekonomiczne rozwiązanie dla firm sprzątających, jak również doskonale sprawdzi się w gospodarstwach domowych. Płyn Rosil jest niezawodny w usuwaniu trudnych zabrudzeń na szybach, lustrach i innych szklanych powierzchniach. Płyn doskonale sprawdzi się również przy bieżącym, szybkim czyszczeniu blatów meblowych i  podobnych powierzchni.
Dzięki starannie dobranym składnikom produkt szybko usuwa zabrudzenia, a czyszczonym powierzchniom nadaje połysk. Wygodny w użyciu atomizer ułatwia dozowanie produktu. Niewątpliwą zaletą produktu jest również ergonomiczny kształt butelki.

Właściwości

Preparat do zastosowań profesjonalnych. Odpowiedni do czyszczenia powierzchni szklanych, np. szyb, luster, szyb samochodowych oraz tworzyw sztucznych. Idealny także do mycia laminatów meblowych oraz powierzchni ceramicznych.

 • wydajny i skuteczny 
 • szybkoschnący
 • nie pozostawia smug
 • gotowy do użycia 

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top