Płyn do szyb Rosil ROKO Professional

Cena netto: od 25,50 zł od 25,50 zł
Cena brutto: od 31,37 zł od 31,37 zł w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Rabat 18.7%
Zapytaj o dostępność
Produkt dostępny
Kod produktu: RPF-K-0003

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Płyn do mycia luster, okien i innych powierzchni szklanych Rosil ROKO Professional to wydajny i szybkoschnący płyn do mycia wszytkich szklanych powierzchni. Nie pozostawia smug. Nadaje trwały połysk, przyspiesza wysychanie czyszczonej powierzchni.
Płyn do szyb Rosil ROKO Professional

Zastosowanie

Płyn do mycia szyb i powierzchni szklanych Rosil ROKO Professional to środek przeznaczony do profesjonalnego czyszczenia powierzchni szklanych, takich jak lustra i szyby, płytki ceramiczne, laminaty meblowe, powierzchnie ceramiczne i emaliowane. Preparat jest szybkoschnący i nie pozostawia smug na umytych powierzchniach. Płyn do mycia szyb to ekonomiczne rozwiązanie dla firm sprzątających, jak również doskonale sprawdzi się w gospodarstwach domowych. Płyn Rosil jest niezawodny w usuwaniu trudnych zabrudzeń na szybach, lustrach i innych szklanych powierzchniach. Płyn doskonale sprawdzi się również przy bieżącym, szybkim czyszczeniu blatów meblowych i  podobnych powierzchni.
Dzięki starannie dobranym składnikom produkt szybko usuwa zabrudzenia, a czyszczonym powierzchniom nadaje połysk. Wygodny w użyciu atomizer ułatwia dozowanie produktu. Niewątpliwą zaletą produktu jest również ergonomiczny kształt butelki.

Właściwości

Preparat do zastosowań profesjonalnych. Odpowiedni do czyszczenia powierzchni szklanych, np. szyb, luster, szyb samochodowych oraz tworzyw sztucznych. Idealny także do mycia laminatów meblowych oraz powierzchni ceramicznych.

 • wydajny i skuteczny 
 • szybkoschnący
 • nie pozostawia smug
 • gotowy do użycia 

Dodaj nową opinię

Review are only issued by customers who have purchased product

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Administratorem Danych Osobowych jest distripark.com sp. z o.o. ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny.

Dane osobowe będą przetwarzane w celu zwrotnego kontaktu – przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na pytanie lub podjęcia tych działań – podstawą przetwarzania jest realizacja prawnie uzasadnionych interesów Administratora (art. 6. ust. 1 lit. f RODO) lub podjęcie działań na żądanie Klienta, zmierzających do zawarcia umowy (art. 6. ust. 1 lit. b RODO).

Szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się na stronie internetowej Administratora w zakładce Ochrona Danych Osobowych.

Back to top