Płyn do usuwania plam Stripunkt

Cena netto: od 98,93 zł od 98,93 zł
Cena brutto: od 121,68 zł od 121,68 zł w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Rabat 0%
Zapytaj o dostępność
Produkt dostępny
Kod produktu: RF-K-0008

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Płyn do usuwania plam 500 ml - Stripunkt to płynny preparat do punktowego usuwania plam z wykładzin podłogowych, tapicerek samochodowych, pokrowców mebli tapicerowanych. Szczególnie polecany do plam trudnych do usunięcia i zabrudzeń z olejów, smarów itp. Produkt profesjonalny, dopuszczony do użytku prywatnego.

Zastosowanie

Płynny preparat oparty na unikalnej formule z aktywnym tlenem. Idealnie usuwa punktowe zabrudzenia i plamy z wykładzin podłogowych, tapicerki samochodowej, pokrowców mebli tapicerowanych itp. Aktywny tlen ułatwia usuwanie nawet starych zabrudzeń. Szczególnie polecany do plam z olejów, smarów itp. Skutecznie usuwa również inne silne zabrudzenia. Produkt posiada system soil release effect dzięki któremu pozostawia na czyszczonej powierzchni powłokę przeciwdziałającą ponownemu osadzaniu się brudu. Produkt systematycznie stosowany ułatwia ponowne czyszczenie.

W przypadku szczególnie uporczywych starych plam może istnieć konieczność kilkukrotnej aplikacji. Zaleca się stosowanie kolejnych aplikacji w odstępach co najmniej jednej doby. W przypadku tkanin wrażliwych o zdecydowanych kolorach zaleca się wypróbowanie preparatu w miejscu mniej widocznym lub - jeśli to możliwe - na próbce materiału by uniknąć ewentualnego odbarwienia czyszczonej powierzchni. Produkt profesjonalny, dopuszczony do użytku prywatnego. Teraz i Ty możesz mieć w ręku skuteczność, dostępną dotychczas jedynie dla profesjonalistów.

Właściwości

 • produkt zawiera aktywny tlen
 • nie zawiera agresywnych dodatków
 • zapewnia ochronę koloru czyszczonych wykładzin
 • "easy to clean" efekt łatwego czyszczenia
 • ergonomiczna butelka z atomizerem
 • gotowy do użycia

Środki ostrożności

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia:
H318 Powoduje poważne uszkodzenie oczu.

Zwroty wskazujące środki ostrożności:
Przed użyciem przeczytać etykietę. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Stosować rękawice ochronne/ochronę oczu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. Przechowywać w zamkniętym pojemniku. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednich miejsc zgodnych z obowiązującymi przepisami.

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Produkty, które również mogą Cię zainteresować

Płyn uniwersalny FLO

od 4,30 zł
od 5,29 zł

Druciak mały Vileda Inox

Cena netto: 7,06 zł
Cena brutto: 8,68 zł

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top