ROKAmer G3800 gliceryna etoksylowana, propoksylowana beczka 120 kg

Cena netto: 1 556,00 zł (12,97 zł / 1 kg)
Cena brutto: 1 913,88 zł (15,95 zł / 1 kg) w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Zapytaj o dostępność

W magazynie: 0 szt.

Kod produktu: PE-01900

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
  120 kg
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

ROKAmer G3800 gliceryna etoksylowana, propoksylowana beczka 120 kg - jest niejonowym środkiem powierzchniowo czynnym o właściwościach przeciw pieniących i nie rozpuszcza się w wodzie w temperaturze pokojowej.

Produkt tylko dla firm
ROKAmer G3800 gliceryna etoksylowana, propoksylowana beczka 120 kg

Zastosowanie

ROKAmer G3800 - jest niskopiennym, niejonowym środkiem powierzchniowo czynnym. - procesach przemysłowych, - procesie tworzenia masy papierowej i fermentacji, - przetwarzanie żywności i cukru - przetwarzanie warzyw.

Właściwości

Nazwa chemiczna: Gliceryna etoksylowana, propoksylowana Wygląd zewnętrzny w temperaturze (20÷25) °C klarowna ciecz pH 1% roztworu 4 - 7 Woda, %(m/m) max. 0,5 Masa cząsteczkowa, g/mol około 3800 Rozpuszczalność w wodzie dobra w zimnej Gęstość w temperaturze 25°C, g/ml około 1,02

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top