Nawóz do kwiatów ogrodowych Florovit 3 kg

Cena netto: 17,09 zł (5,70 zł / 1 kg)
Cena brutto: 18,46 zł (5,70 zł / 1 kg) w tym 8% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Zapytaj o produkt

W magazynie: 3 szt.

Kod produktu: FLO-0025

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
  Worek
 • Zawartość:
  3 kg
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Nawóz do kwiatów ogrodowych Florovit to granulowany, kompleksowy nawóz do kwiatów ogrodowych, w którym każda granulka zawiera wszystkie niezbędne dla prawidłowego wzrostu i rozwoju roślin składniki. Nawóz zapewnia prawidłowy wzrost, stymuluje wybijanie pędów bocznych, gwarantuje intensywne wybarwienie liści i kwiatów. Opakowanie wystarcza na 90 m2 nawożonej powierzchni.

Nawóz do kwiatów ogrodowych Florovit 3 kg

Zastosowanie

Nawóz do kwiatów ogrodowych Florovit daje pewność równomiernego dostarczenia roślinom ogrodowym wszystkich składników pokarmowych. Jego regularne stosowanie gwarantuje obfite i długie kwitnienie oraz prawidłowy wzrost roślin. Stosowanie nawozu do kwiatów ogrodowych to intensywne wybarwienie oraz większa odporność roślin na choroby i przemarzanie. Wymieszanie granulatu z glebą, bądź podłożem poprawia skuteczność działania nawozu. Należy unikać rozsiewu nawozu na mokre rośliny. Dawkę nawozu należy umieścić w kilku bądź kilkunastu miejscach pod powierzchnią ściółki w równych odstępach i dawkach. Nawóz nie jest skomplikowany w zastosowaniu. Przed posadzeniem roślin zasilać nawozem w ilości 10-15g na roślinę lub 20-30g/m2. Rośliny już rosnące nawozić 3 razy w sezonie co 4-5 tygodni w dawce 15-30g na roślinę w zależności od rodzaju i wielkości rośliny lub 30-40 g/m2. W miarę możliwości nawóz zmieszać z wierzchnią warstwą gleby tak, aby nie uszkodzić korzeni, a następnie obficie podlać wodą.

Właściwości

N:P:K - 11,0:11,0:18,5 - zawiera także: żelazo, mangan.

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Produkty, które również mogą Cię zainteresować

Nawóz do kwiatów ogrodowych Florovit 1 kg

Cena netto: 7,01 zł
Cena brutto: 7,57 zł

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top