Butelka Handy 2L HDPE z nakrętką

Cena netto: od 0,92 zł
Cena brutto: od 1,13 zł
Rabat 0.1%
Zapytaj o dostępność
Produkt dostępny
Kod produktu: OP-K-0003

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
  Butelka
 • Zawartość:
 • Opakowanie zbiorcze:
  384 szt./paleta
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Butelka Handy 2L HDPE z nakrętką – Opakowanie wykonane jest z wysokiej jakości polietylenu-PE-HD/HDPE. Posiada ergonomiczny uchwyt. Opakowanie przeznaczone do rozlewania chemii gospodarczej: płynów do prania, koncentratów, płynów do płukania tkanin oraz odplamiaczy. Doskonale sprawdzi się także jako wygodne opakowanie przy dozowaniu płynów do kąpieli. W cenę wliczona nakrętka typu I44 dedykowana do tego rodzaju butelki.

 • Czas realizacji zamówienia ok. 10 dni roboczych.
 • Minimalna ilość zamówienia 1 paleta.
 • Dostępność kolorów - według zapotrzebowania. Cena może ulec zmianie, w zależności od wersji kolorystycznej.
 • Przykładowe kolory nakretek: zielona, granatowa, fioletowa, bezbarwna.
 • Cena podana dla opakowania barwy mlecznej.


Przy zamówieniu większej ilości opakowań, cena zakupu i czas realizacji pozostaje do indywidualnego ustalenia.


Zapraszamy do kontaktu w sprawie realizacji nowych opakowań HDPE, PP i PET od projektu do wyrobu gotowego.

Butelka Handy 2L HDPE z nakrętką

Zastosowanie

Butelka Handy 2L HDPE z nakrętką – opakowanie wykonane jest z wysokiej jakości polietylenu-PE-HD/HDPE, który charakteryzuje się wysoką wytrzymałością. Butelka jest odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz agresywne środowisko np. chemii gospodarczej (podwyższone pH = 14 odczyn zasadowy, alkaliczny). Posiada ergonomiczną rączkę pasującą do każdej wielkości dłoni. Odnajduje zastosowanie przy rozlewaniu produktów chemii gospodarczej (płynów do płukania, płynów do prania, wybielaczy, odplamiaczy). Średnica otworu wlewowego 46,2 mm ułatwia precyzyjne nalanie do zasobnika pralki odpowiednio odmierzoną porcję detergentu, bez ryzyka rozchlapania. Opakowanie o oryginalnym kształcie. Waga opakowania to 85 g.

Oferowane butelki sprzedajemy w różnej kolorystyce dostosowanej do wymagań klienta. Podstawowa barwa butelki: mleczna.

Tworzywa polietylenowe idealnie sprawdzają się do produkcji opakowań stosowanych w branży kosmetycznej, a także chemii gospodarczej. Butelki z HDPE charakteryzują się wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, jak również procesy starzeniowe wynikające z degradacji polimeru pod wpływem promieni świetlnych np. UV. Nie posiadają nieprzyjemnego zapachu, są gładkie w dotyku, bez ostrych krawędzi. Butelki posiadają wyprofilowaną rączkę zapewniającą pewny uchwyt.

Właściwości

Parametry użytkowe butelki:

Pojemność 2000 ml
Tworzywo HDPE
Waga 80 g
Średnica otworu wlewowego – Ø 46,2 mm
Średnica gwintu – Ø 51,5 mm
Pakowanie 384 szt./paleta
Wymiary: 272x153,6x92,5 mm ( wys. x szer. x dł.)
Nakrętka – I44

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top