Butelka Handy 3l HDPE Naturalna bez nakrętki - TIR 8 250 szt.

Cena netto: 8 827,50 zł (1,07 zł / 1 szt)
Cena brutto: 10 857,83 zł (1,32 zł / 1 szt) w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Zapytaj o dostępność

W magazynie: 0 szt.

Kod produktu: OP-0025-T

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
  Butelka
 • Zawartość:
  8250 szt
 • Opakowanie zbiorcze:
  250 szt./paleta
 • pH:
 • Odczyn:
 • Kolor:
  Naturalny
 • Zapach:

O produkcie

Butelka Handy 3l HDPE Naturalna bez nakrętki - TIR 8 250 szt. To całosamochodowe zamówienie 33 palet czyli 8 250 szt. butelek. W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt przez formulaż kontaktowy. Cena transportu i czas realizacji zamówienia ustalany w wyniku indywidualnych negocjacji.

Opakowanie wykonane jest z wysokiej jakości polietylenu-PE-HD/HDPE. Posiada ergonomiczny uchwyt. Opakowanie przeznaczone do rozlewania chemii gospodarczej: płynów do prania, koncentratów, płynów do płukania tkanin oraz odplamiaczy. Doskonale sprawdzi się także jako wygodne opakowanie przy dozowaniu płynów do kąpieli. 

Butelka Handy 3l HDPE Naturalna bez nakrętki - TIR 8 250 szt.

Zastosowanie

Butelka Handy 3l HDPE Naturalna bez nakrętki – opakowanie wykonane jest z wysokiej jakości polietylenu-PE-HD/HDPE, który charakteryzuje się wysoką wytrzymałością. Butelka jest odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz agresywne środowisko np. chemii gospodarczej (podwyższone pH odczyn zasadowy, alkaliczny). Posiada ergonomiczną rączkę pasującą do każdej wielkości dłoni. Odnajduje zastosowanie przy rozlewaniu produktów chemii gospodarczej (płynów do płukania, płynów do prania, wybielaczy, odplamiaczy). Średnica otworu wlewowego 46,2 mm ułatwia precyzyjne nalanie do zasobnika pralki odpowiednio odmierzoną porcję detergentu, bez ryzyka rozchlapania. Opakowanie o oryginalnym kształcie. Waga opakowania to 105 g.
Tworzywa polietylenowe idealnie sprawdzają się do produkcji opakowań stosowanych w branży kosmetycznej, a także chemii gospodarczej. Butelki z HDPE charakteryzują się wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, jak również procesy starzeniowe wynikające z degradacji polimeru pod wpływem promieni UV. Nie posiadają nieprzyjemnego zapachu, są gładkie w dotyku, bez ostrych krawędzi. Butelki posiadają wyprofilowaną rączkę zapewniającą pewny uchwyt.

Właściwości

Parametry użytkowe butelki:

Pojemność 3000 ml
Tworzywo HDPE
Waga 105 g
Średnica otworu wlewowego – Ø 46,2 mm
Średnica gwintu – Ø 51,5 mm
Pakowanie 250 szt./paleta
Wymiary: 313,4x176,5x104,5 mm ( wys. x szer. x dł.)

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Polecane produkty

Administratorem Danych Osobowych jest distripark.com sp. z o.o. ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny.

Dane osobowe będą przetwarzane w celu zwrotnego kontaktu – przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na pytanie lub podjęcia tych działań – podstawą przetwarzania jest realizacja prawnie uzasadnionych interesów Administratora (art. 6. ust. 1 lit. f RODO) lub podjęcie działań na żądanie Klienta, zmierzających do zawarcia umowy (art. 6. ust. 1 lit. b RODO).

Szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się na stronie internetowej Administratora w zakładce Ochrona Danych Osobowych.

Back to top